Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Oplatí sa investovať do nehnuteľností?

Narástli ceny nehnuteľností, zdraželi hypotéky. Premýšľate, či sa ešte stále oplatí investovať do nehnuteľností?

Ja si myslím, že áno. Aj keď nám ceny nehnuteľností stúpli, aj keď hypotéky dražejú, z histórie predsa vieme, že do nehnuteľností sa vždy investovať oplatilo a stále sa oplatí. Z pohľadu nárastu cien nehnuteľností oproti minulému roku o desiatky percent to síce nevyzerá veľmi ideálne, ale ak vezmeme do úvahy vysokú infláciu, sporiť sa vám naozaj neoplatí, no vložením finančných prostriedkov do nehnuteľností (či už práve voľných alebo tých, ktoré budete splácať prostredníctvom hypotéky) sa vám z dlhodobého hľadiska vyplatí.

Ceny energií stále rastú a ešte rásť budú, to znamená, že všetky výrobky a služby budú vplyvom tohto nárastu tiež rásť a v konečnom dôsledku budú musieť narásť aj platy (i keď ten nárast vždy išiel a pôjde pomalším tempom), ale v konečnom dôsledku sa o pár rokov budeme nachádzať v iných cenových reláciách. A z toho vyplýva, že keď všetky ceny porastú, porastú z dlhodobého hľadiska aj ceny nehnuteľností. Preto neváhajte investovať do nehnuteľností, stále sa vám to vyplatí. Môžete dokonca získať viac ako sporením alebo investovaním do podielových fondov, môže to byť vaša poistka na dôchodok. Podielové fondy sú raz hore, raz dole a v čase, keď z nich budete potrebovať vybrať finančné prostriedky, nemusia byť na tom práve najlepšie.
Ak si však kúpite nehnuteľnosť navyše, kým odídete na dôchodok hypotéku splatíte a v dôchodkovom veku sa vám finančné prostriedky, ktoré získate jej predajom alebo prenájmom, určite zídu. Premýšľajte a investujte, kým sa ešte dá.

Ing. Janka
Čurillová

0948 998 848
Váš osobný realitný maklér Liptovský Mikuláš
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 582 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 582)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia