Predaj, trojizbový byt Brezno, Nálepkova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

trojizbový byt - predaj Brezno
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj útulný, slnečný trojizbový byt v širšom centre mesta Brezno na Nálepkovej ulici. Byt sa nachádza v štvorposchodovom zateplenom bytovom dome s novoinštalovaným moderným výťahom na treťom poschodí.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, WC, kúpelne s vaňou, čiastočne rekonštruovanej kuchyne (murované jadro, plastové okná). Z chodby je vstup do kuchyne i obývacej izby, za ktorou sa nachádzajú ďalšie 2 izby. K predmetnému bytu prislúcha balkón i pivnica.
Celkové mesačné náklady za užívanie tohto bytu sú veľmi prijateľné, a to vo výške 115.- Eur.
Občiansky vybavenosť v danej lokalite je absolútne vyhovujúca, v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú napr.: Coop Jednota, základná škola, zástavka MHD, šport.areál, atď.

Ing. Ľubomír Kollár

Ich spreche Deutsch

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT lubomirkollar[at]haloreality.sk 0903 804 340

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52885 lubomirkollar[at]haloreality.sk 73890
73 890 €
BR-52885VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
63 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
3/4
juho-východ
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť.

Som veľmi spokojná s prístupom a prácou p. Kollára, pri predaji vystupuje profesionálne a odborne Ďakujem

Pan Ing. Lubomir Kollar od prveho telefonatu, kedy zobral moj byt do ponuky, do posledneho momentu jeho uspesneho predaja, udrziaval vysoky standard komunikacie a sluzieb. Takto ma pracovat realitny m...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU