Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako si vybrať realitnú kanceláriu

Ako si vybrať tú správnu realitku a neurobiť chybu hneď na začiatku...

Ľudia, ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť, často robia chybu v tom, že možnosť ponúkať a zastrešovať celý obchod dajú každej realitnej kancelárii aj bez toho, aby vedeli kto to je, kde pôsobí, ako funguje, akú má stratégiu a či vôbec má nejakú stratégiu, či vôbec je to realitná kancelária.

Ak sa predajca rozhodne predávať cez realitnú kanceláriu, v prvom rade by si mal spraviť prieskum trhu realitných kancelárií. To znamená, čo ponúka daná kancelária, pozrieť si webovú stránku, zavolať, vypýtať si informácie, prípadne navštíviť pobočku a prediskutovať svoje požiadavky pri predaji. Každá naozajstná kancelária vám poradí a predstaví svoju stratégiu pri predaji a bremeno predaja zoberie na seba. Realitná kancelária, ktorá vzbudí u predávajúceho záujem o spoluprácu, prakticky všetky aktivity ohľadom obchodu preberie na seba a pracuje s klientovou ponukou. Tu sa to však nekončí, ale ešte len začína. Kontakt je pravidelný a daný maklér pracuje s nehnuteľnosťou, aby sa predala v čo najkratšom čase, všetko je samozrejme o dopyte, čiže nie je možné ohraničiť čas predaja. Na to sa využíva nie len prezentácia na internete (u nás je to 200 webových portálov), ale aj skúsenosť a kontakty makléra, ktorý ponúka a prezentuje nehnuteľnosť všetkým možným záujemcom. Navyše daný maklér zároveň chráni svojich klientov pred podvodníkmi a špekulantmi. Je to hlavne práca v teréne, ktorá nie je až tak viditeľná, ale o to dôležitejšia. Pri serióznej realitnej kancelárii je dôležitý individuálny prístup ku klientom. Nie je to o kvantite ale o kvalite. Treba si uvedomiť, že pri pochybných kanceláriách môže dôjsť k nepredvídateľným skutočnostiam, ktoré môžu končiť až na súde. Realitná kancelária HALO reality má dostatočné skúsenosti s prácou s klientmi a práve osobný kontakt klientovi napovie viac o serióznosti firmy, oproti kanceláriam, ktorých makléri nahadzujú ponuky skopírovaním súkromného inzerátu majiteľa.

V dnešnej dobe je pretlak realitných kancelárií, ale je to len otázka času, keď na trhu zostanú iba tie seriózne, ktoré pravidelne preškolujú maklérov, majú víziu do budúcnosti a poctivo pracujú pre svojich klientov. Úspech realitnej kancelárie závisí aj na nálade vo firme. Ak je vo firme pohodová až rodinná atmosféra, tak úspech nenechá na seba dlho čakať, pretože makléri navzájom pri hľadaní klienta spolupracujú. A práve tieto prednosti by predajcovia nehnuteľností mali mať na pamäti a uprednostniť iba jednu realitnú kanceláriu, ktorá je ľudská, vie pomôcť hneď a hlavne sa nehrá na VEĽKÝCH.

Martin
Petriska

0903 738 590
Váš osobný realitný maklér Prievidza
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia