Už 5 rokov na realitnom trhu

nedeľa, 23. apríla 2017

Druhého apríla 2012 sme spustením webu oficiálne uviedli na realitný trh značku HALO reality. Sme hrdí, že za päť rokov tvrdej práce sa nám podarilo vybudovať firmu, ktorá patrí medzi TOP realitné spoločnosti na Slovensku. Za toto obdobie sa nám podarilo zobchodovať viac ako 3.000 realitných obchodov v celkovej sume viac ako 35 miliónov eur a našu realitnú rodinu momentálne tvorí približne stovka maklérov, ktorí sú k dispozícii našim klientom už vo väčšine okresov Slovenska.

Sme radi, že makléri sú u nás spokojní a spolupracujú s nami dlhodobo, čo je v realitných spoločnostiach ojedinelé a zároveň pre nás zaväzujúce. Našou snahou je vytvárať čo najlepší odmeňovací a motivačný systém, bez skrytých poplatkov a firemný program, ktorý nám ostatné realitné spoločnosti môžu len závidieť a to nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ako jediná realitná kancelária na Slovensku, sme dokázali za posledné dva roky zabezpečiť pravidelné reklamné kampane v celoslovenských rádiách a v printových médiách, o ktorých sa iným ani nesníva :-).

Aj vďaka tomu sa značka HALO reality pravidelne dostáva do povedomia čoraz väčšej skupine ľudí a naším maklérom sa ľahšie pracuje. Snažíme sa byť iní, ako je väčšina realitných spoločností, ktoré na slovenskom realitnom trhu pôsobia. Chceme, aby naši makléri boli skutoční profesionáli a aj preto je vzdelávanie a spätná väzba od klientov prioritou firmy. Naša práca nie je iba o peniazoch, ale aj o dobrých medziľudských vzťahoch. Preto nás veľmi teší, že máme už viac ako 500 pozitívnych recenzií, klienti sú s prácou maklérov spokojní a naše služby odporúčajú aj svojím známym. A to je pre nás najlepší dôkaz, že našu prácu robíme dobre a sme na to právom hrdí!