Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

U nás sa stale niečo deje

Aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Toto zažijete iba v HALO reality, sme jeden tím :-)
Pridajte sa k jedinečnej realitnej kancelárie, ktorú nájdete už vo väčšine okresoch Slovenska.

REALITNÝ MAKLÉR    OTVORIŤ SI REALITNÚ KANCELÁRIU

1107 zobchodovaných nehnuteľností v roku 2023

Aj napriek výraznému poklesu záujmu o nehnuteľnosti, bol rok 2023 opäť veľmi úspešným rokom pre HALO reality. Celkovo sme za rok 2023 zobchodovali (predaj/prenájom) 1107 nehnuteľností v celkovej hodnote 81 324 500 €, čo je najviac zo všetkých nefranšízových realitných kancelárii na Slovensku. Môžme zároveň povedať, že pokles o nehnuteľnosti sa väčšiny našich maklérov a pobočiek dotkol minimálne, čo je dôkazom silnej značky a marketingu HALO reality.
Ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa o toto číslo zaslúžili a tvoria tak tím HALO reality.

Najväčší v biznise za rok 2023

Každý rok vychádza odborný rebríček najväčších spoločností Slovenska. Sme veľmi radi, že sme v roku 2023 obhájili tretie miesto (aj v rokoch 2020, 2021, 2022) medzi najväčšími kanceláriami na Slovensku - a to ako jediná a najväčšia nefranšízovaná spoločnosť. Viac nájdete aj na webe index.sme.sk v článku tu.
Ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa o toto ocenenie zaslúžili, nakoľko je to výsledok tímu viac ako 100 maklérov HALO reality.

P.S.: Keby nás zaradili správne do rebríčka medzi nefranšízové realitné kancelárie, tak by sme danú kategóriu aj tento rok vyhrali úplne s prehľadom.

Nová kancelária v Partizánskom

Dnes sme oficiálne otvorili novú pobočku v Partizánskom, nájdete nás na adrese Nitrianska 99, v budove OC Galaxy. Manažérkou pobočky sa stala Ing. Andrea Repová, držíme jej palce.

HALO reality HALO reality

Koncoročný príhovor 2023

Koncoročný príhovor 2023 riaditeľa spoločnosti HALO reality. Chcem sa poďakovať v mene celej spoločnosti HALO reality, predovšetkým naším manažérom pobočiek, maklérom, klientom i našim rodinám za podporu a trpezlivosť pri vykonávaní našej práce.

Mikuláš v Spišskej

Koncoročná porada maklérov Spišskej Nove Vsi po ktorej nechýbal Mikuláš s vianočnými darčekmi a výbornou kapustnicou.

V Galante na novej adrese

V Galante nás nájdete už na novej adrese. Dnes sme oficiálne otvorili našu pobočku presťahovanú do krajších priestorov priamo na hlavnom námestí v Galante - v budove Galaxy. Nájdete nás na 1. poschodí na adrese Hlavná 6.

Na konferencii ZRKS

Aj my sme sa zúčastnili konferencie Združenia realitných kancelárii Slovenska (ZRKS), ktorá sa konala tento týždeň v Bojniciach.

60-tisíc nehnuteľností v ponuke

ĎAKUJEME ZA DÔVERU
Za viac ako 11 rokov pôsobenia na realitnom trhu sme koncom leta dosiahli hranicu 60 tisíc nabratých nehnuteľností do našej ponuky a to ako jedna realitná kancelária, čím hrdo môžme povedať, že sme REALITNÁ 1-KA na slovenskom trhu. Veľká vďaka patrí našim klientom, ktorí nám dali verili a dali nám do rúk ich najväčší a veľakrát celoživotný majetok.
Ďakujeme svojím kolegom, ktorí dôverujú a veria značke HALO reality a šíria tak dobré meno skoro vo všetkých regiónoch Slovenska, či už je to profesionálnymi službami alebo ľudským prístupom.

V L. Mikuláši na novej adrese

V Liptovskom Mikuláši nás nájdete už na novej adrese. Dnes sme oficiálne otvorili našu pobočku presťahovanú do krajších priestorov v budove Tatrabanky. Nájdete nás na 1. poschodí na adrese Garbiarska 2583.

HALO reality HALO reality

Nová kancelária v Leviciach

Dnes sme oficiálne otvorili novú pobočku v Leviciach, nájdete nás na adrese Pri podlužianke 33, v budove Sabrina Invest. Manažérkou pobočky sa stala Judita Janíčková, držíme jej palce.

HALO reality HALO reality
ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia