Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

U nás sa stale niečo deje

Aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Toto zažijete iba v HALO reality, sme jeden tím :-)
Pridajte sa k jedinečnej realitnej kancelárie, ktorú nájdete už vo väčšine okresoch Slovenska.

REALITNÝ MAKLÉR    OTVORIŤ SI REALITNÚ KANCELÁRIU

Najlepší maklér Spišská N. V.

Najlepší realitný maklér za rok 2023 sa v Spišskej Novej Vsi stal PhDr. František Spišák, na fotke s manažérkou pobočky HALO reality Bc. Dagmar Hájekovou.

Vianočná porada manažérov

Včera sa uskutočnila vianočná porada manažérov na zámku Grand Vígľaš. Predstavenie noviniek a zmien v roku 2024, ďakujeme a prajeme kolegom krásne vianočné sviatky.

Šesťtýždňové individuálne školenie

Šesť týždňov individuálnych školení HALO reality na osobný rozvoj (web, pôdorysy, 3D vizualizácie, fotenie, strih videa a mnoho iného) je dnešným dňom za nami. V novom roku začíname s ďalšími 4-mi záujemcami. Ďakujeme a veríme, že sme sa naučili kopec nových vecí využiteľných v praxi.

HALO reality HALO reality

Opäť v novom bývaní na JOJke

Tento týždeň sme opäť natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť našu realitnú maklérku z Dunajskej Stredy, Mgr. Kristínu Jedinú. Reláciu si budete môcť pozrieť na začiatku roka 2024 na tv JOJ.

Opäť v novom bývaní na JOJke

Tento týždeň sme opäť natáčali reláciu Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom, v ktorej budete môcť vidieť nášho makléra Adriána Kiripolského z Bratislavy. Reláciu si budete môcť pozrieť už blízkej dobe na tv JOJ.

ZOBRAZIŤ ĎAĽŠIE
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia