Predaj, pozemok pre rodinný dom 1329 m² Vlková - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok pre rodinný dom - predaj Vlková
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok s úžasným výhľadom na Vysoké Tatry, o celkovej výmere 1329 m², v OV, orientovaný na JZ, v obytnej zóne Panorama Park Vlková, okres Kežmarok. Súčasťou obytnej zóny je asfaltová komunikácia o šírke 6,5 m a celkovej dĺžke 2192 m, napájajúca sa na priľahlú cestu II. triedy na trase Jánovce – Vrbov – Kežmarok. Celú trasu miestnej komunikácie priľahlo kopíruje chodník zo zámkovej dlažby. Na pozemku je zrealizovaná elektrická a plynová prípojka, verejný vodovod, splašková a dažďová kanalizácia. V lokalite je možnosť príjmu internetového signálu. Súčasťou infraštruktúry je aj čistička odpadových vôd. Obec Vlková ponúka občiansku vybavenosť, ako je základná škola, materská škola, pošta, kostol, potraviny, nekomplikovanú dopravnú dostupnosť do mestských aglomerácií Popradu (diaľničný výjazd D1 Jánovce vzdialený 6 km) a Kežmarku (vzdialenosť 11 km). Vlková je susednou obcou obce Vrbov (vzdialenosť 1km), ktorá je známa termálnym kúpaliskom THERMAL PARK. Okolitá príroda ponúka možnosť turistického vyžitia, relax tak v letných, ako aj zimných mesiacoch.

PhDr. František Spišák

0950... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT frantisekspisak[at]haloreality.sk 0950 498 271

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52739 frantisekspisak[at]haloreality.sk 86000
86 000 €
KK-52739VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1329 m²
v hotovosti alebo hypotékou
34x39
Elektrická a plynová prípojka, verejný vodovod, splašková a dažďová kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujeme pán Spišak ste veľmi milý, ochotný, ústretový a veľmi skúsený realitný maklér. Sme radi, že sme mohli spolupracovať práve s vami.

Pan Spišak je velmi prijemný a zodpovedny pán ktorý si robotu robí poctivo.

S prácou makléra som spokojný.

Boli sme veľmi spokojní s celkovými službami, hlavne odbornosť a úprimnosť PhDr pána Spišáka.

Veľká ochota a spolahlivosť maklera pána PhDr Spišaka.

Dobrý deň, som velmi spokojný s ochotou, prístupom a profesionalitou tochto pána makléra. Vrelo by som ho odporúčil komukoľvek.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU