Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Chybné postupy predávajúcich

Aké dve najčastejšie chyby robia predávajúci...

Častým javom na našom realitnom trhu sú dva chybné modely správania sa predávajúcich.

Neskúsený predávajúci a predaj na vlastnú päsť

Klient sa rozhodne nehnuteľnosť predať sám, na čom by nemuselo byť nič zlé, ak má dostatočné odborné informácie. Zverejní inzerát na internete a čaká, kým sa mu ozve záujemca. Medzitým sa mu ohlási mnoho realitných maklérov. Týmto maklérom dá predávajúci cez telefón súhlas, aby ponúkli nehnuteľnosť svojim klientom. A čo urobia makléri? Prevezmú text, fotografie klienta a ponúkajú nehnuteľnosť na internete ako vlastnú ponuku bez toho, aby nehnuteľnosť videli. To isté urobia aj ostatní makléri. Výsledkom je, že nehnuteľnosť je v ponuke väčšieho počtu realitných kancelárií, naviac za rôzne ceny! Potenciálny záujemca o nehnuteľnosť je zmätený, rýchlo nadobudne dojem, že nehnuteľnosť je nepredajná a niečo s ňou asi nie je v poriadku. Realitné kancelárie majiteľovi nehnuteľnosti v tomto prípade urobili zlú službu. Ak sa niečo také stane, je vhodné na určitý čas ponuku stiahnuť z internetu, zistiť kde všade je nehnuteľnosť inzerovaná, požiadať realitné kancelárie, aby inzerát ihneď vymazali (stiahli) a pokúsiť sa o predaj vtedy, keď sa na nehnuteľnosť „zabudne“ (o cca 2 až 3 mesiace).

Nehnuteľnosť v ponuke viacerých realitiek

V tomto prípade klient nadviaže spoluprácu s viacerými realitkami. Povie si, čím viac realitiek bude moju nehnuteľnosť ponúkať, tým väčšiu šancu mám predať ju. Nejednoznačne sa dohodne na kúpnej cene a provízii. Preto niektoré realitné kancelárie budú nehnuteľnosť propagovať aj so svojou započítanou províziou, iné bez nej. Rozpory vo výške kúpnej ceny a veľké množstvo inzerátov na tú istú nehnuteľnosť majú za následok nedôveru a pochybnosti potenciálnych kupujúcich. Pokiaľ nebude mať predávajúci šťastie, bude musieť postupovať podobne ako v prvom prípade (stiahnuť z portálov všetky inzeráty a počkať pár mesiacov).

Rada na záver

Nezverujte predaj svojej nehnuteľnosti veľkému okruhu realitných kancelárií. Vyberte si max. 2 poradcov, ktorí budú Vašu nehnuteľnosť na realitnom trhu profesionálne ponúkať. Vášho osobného makléra si môžete vybrať aj na našej stránke v sekcii kontakty, nechajte to na profesionálov.

Ing. Margita
Agh

0905 363 590
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia