Predaj, trojizbový byt Veľký Krtíš, širšie centrum

trojizbový byt - predaj Veľký Krtíš
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v širšom centre mesta po kompletnej rekonštrukcii v bytovom dome s výťahom. Byt je situovaný na ôsmom poschodí osemposchodového bytového domu. Vchod bytového domu je opatrený elektronickým zámkom.

Byt o celkovej výmere 74 m² s orientáciou na sever - juh s dostatkom denného svetla, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, kuchyne a ďalších troch nepriechodných obytných miestností.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá zahŕňala výmenu plastových okien, bezpečnostných vchodových dverí, inštaláciu nových interiérových dverí, zníženie sadrokartónových stropov s bodovým LED osvetlením, murované jadro s novými rozvodmi vody, odpadu a elektroinštalácie, nové omietky, na mieru vyrobenej kuchynskej linky, v chodbe a kuchynskej časti umiestnením novej keramickej dlažby a v ostatných častiach bytu laminátovej plávajúcej podlahy jednotného drevodekoru. V chodbe je inštalovaná vstavaná šatníková skriňa.

Poloha bytu v centre mesta ponúka kompletnú občiansku vybavenosť so všetkými službami. Parkovanie je verejné v blízkosti bytového domu. Náklady na štvorčlennú rodinu predstavujú 180 eur vrátane nákladov na energie.

Ing. Ľubomír Varga

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT lubomirvarga[at]haloreality.sk 0903 504 573

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53239 lubomirvarga[at]haloreality.sk 48999
48 999 €
VK-53239VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
B
74 m²
osobné
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
8/8
juh-sever
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Perfektný maklér. Perfektná komunikácia.

Počas ohliadky nehnuteľnosti a uzatvcárania dohody som bol veľmi spoojný s prístupom makléra. Podal podrobné informácie o postupe kancelárie ohľadne predaja.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU