Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Prenájom, garsónka Veľké Kapušany, sídlisko P.O.H. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
285 €/mesiac

Ponúkame do podnájmu moderne zrekonštruovanú garsónku vo Veľkých Kapušanoch, na sídlisku POH. Garsónka je v zateplenej bytovke, o výmere 23m² a je na 3.podlaží z piatich. Garsónka sa prenajíma so zariadením - (kuchynská linka, elektrický sporák, práčka, chladnička, rozkladacia sedačka, kopmlet nábytok). Garsónka je práve po rekonštruckcii, celé vybavenie je nové. Rekonštrukcia bola kompletná, vrátane rozvodov a elektroinštalácie, zaručujúc tak nerušené užívanie bytu novým nájomcom. V blízkosti bytovky je všetka občianska vybavenosť - škôlka, škola, nákupné centrum

Mesačná platba 285€ zahrňa 160€ nájom a 125€ preddavky na energie, tie by mali postačovať pri užívaní jednou osobou.

Jedna mesačná platba sa platí vopred ako rezervačná záloha.
Kaucia sa platí v hotovosti pri preberaní bytu a je vo výške 285€.
Nájomné sa uhrádza vždy mesiac vopred.

vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
izieb
23 m²
osobné
3/5
juh
áno
áno
panelová

Tomáš Tipcsák

Realitný maklér Trebišov, Michalovce

0917... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0917 351 057 tomastipcsak[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Michalovciach podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Michalovciach, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Michalovciach

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Michalovciach.

25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60909
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
61259 tomastipcsak[at]haloreality.sk 285
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • 100% spokojnosť. Len odporúčať môžem každému. Profesionalita a KOMUNIKATÍVNOSŤ. Spokojnosť. Norbert Kasko
  • 100% spokojná, E.B.
  • Najlepší maklér maximálná spokojnosť, Eva Babiakova.
  • Veľmi milý, vždy ústretý. ZK
  • S p. Tipcsakom sme spokojni, riesili sme s nim niekolko nehnutelnosti ci uz kupu alebo prenajom, stale sme sa dohodli k spokonosti vsetkych zucastnenych stran. Vrelo odporucame. Budeme s nim spolupracovat aj nadalej.Soňa
  • Pána Tipcsáka som zavolal k prehliadke hehnuteľnosti už mesiace pred plánovaným predajom. Už vtedy ma získal svojou otvorenosťou, úprimnosťou, pochopením a usmernením básnickou otázkou: Nie ponúkať to chceme - pravda? (doslova znelo: "Nem árulni akarjuk - igaz?") Presvädčil som sa, že keď predávajúcí správne pochopí túto otázku a jeho jemné usmernenia v záujme úspešného predaja, tak spoluprácu s pánom Tipcsákom ani oni neoľutujú, práve naopak. Som mu vdačný za pomerne rýchli predaj a za korektné jednanie v každej fáze splnenia zmluvného poverenia, aj následne predaja, až k prepisu majiteľov odberných miest elektriny, plynu a vody. - Ešte raz, ĎAKUJEM! Ferenc Paňko
  • Wir sind zufrieden.
PROFIL MAKLÉRA Tomáš Tipcsák
25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60909
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia