Kúpa nehnuteľnosti od majiteľa v zahraničí

Kúpa nehnuteľnosti Ľubor Mäsiar

Ako je to pri kúpe nehnuteľnosti, kde majiteľom nie je občan Slovenskej republiky a navyše žije v zahraničí. Aj napriek tomu, že chce byt predať, tak v momentálnej situácii nie je možné, aby pricestoval na Slovensko. Navrhol, že ho bude zastupovať kamarát, ktorý žije tu. Je možné odkúpiť takúto nehnuteľnosť a s týmto spôsobom?

NAŠA RADA:

V prípade, že máte hotovosť, tak je nutné, aby jeho zástupca mal od neho plnú moc. Ale ak chcete kúpiť jeho byt cez hypotekárny úver, tak tam už problém bude, nakoľko banky takúto plnú moc neuznávajú. Ale všetko sa dá riešiť, v minulosti sme sa s takýmito komplikovanými prípadmi stretli veľakrát, preto vám v oboch prípadoch odporúčame sa obrátiť na skúsenú realitnú kanceláriu vo svojej lokalite. Ide predsa o vaše celoživotné úspory a v tomto prípade by sme určite neriskovali.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia