Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Trnava, Modranka

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Ponúkame na predaj dvojpodlažný podpivničený dom v centre mestskej časti Trnava – Modranka. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 1190m². V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy a dominantou dvora je vinič, ktorý poskytuje v lete príjemný chládok. V zadnej časti domu sa nachádza garáž. Dom je pôvodnom stave, má novšiu strechu z pálenej krytiny, z prednej časti domu sú na všetkých miestnostiach, vymenené plastové okná. Dom je vhodný na rozsiahlu rekonštrukciu.
Dispozičné riešenie:
1. nadzemné podlažie: vstupná chodba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC, 4 obytné miestnosti, schodisko na podkrovie, schodisko do pivnice.
2. nadzemné podlažie: podkrovie - 1 obytná miestnosť a 2 manzardky, ktoré sa dajú prerobiť na ďalšie obytné miestnosti.
Pivnica: práčovňa, sklad, kotolňa, vináreň, schodisko do obytnej časti.
Nehnuteľnosť disponuje všetkými inžinierskymi sieťami ako voda, elektrika, plyn a je napojená na kanalizáciu. V blízkosti sa nachádza škola, škôlky, obchody, kostol, autobusová zastávka a do centra Trnavy je možné dostať sa aj po cyklotrase za pár minút.

ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
elektrina, plyn, voda, kanalizácia
elektrina
voda
kanalizácia
plyn
izieb
182 m²
200 m²
180 m²
1190 m²
16x70
áno
áno
1960
tehlová
pozemok
klasický
2

Lenka Mišurová

Realitný maklér Piešťany

0904... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0904 538 831 lenkamisurova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57481
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
58721 lenkamisurova[at]haloreality.sk 303600

Aktuálne 3888 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3888 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57481
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia