Predaj, rodinný dom Svätuše, v centre obce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Svätuše
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v centre obce Svätuše vzdialenej od Kráľovského Chlmca 7 km, od Michaloviec 53 km, a od Košíc 82 km. Nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcii a je možnosť rekonštrukciu dokončiť podľa predstáv nového majiteľa. Pozostáva zo šiestich izieb, dvoch kúpelní, 2 x WC, vstupnej miestnosti, komory, dvoch kuchýň, a letnej kuchyňe ktorá je prístupná priamo z domu. Zastavaná plocha domu je 150 m² a celková výmera pozemku je 1567 m². Z IS je prípojka elektriny, plynu a obecnej vody. V zadnej časti sú k domu pribudované dve miestnosti využívané ako sklad náradia, na pozemku stojí aj samostaná gáráž. Dom je čiastočne podpivničený. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovými gamatkami. Ohrev TÚV el. bojlerom. Odpad je vyvedený do žumpy. Podlahy v dome sú betón/drevo. Strecha je plechová. Dom má drevené okná aj plastové okná 2x drevené vstupné dvere.
V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť.

Tomáš Tipcsák

Azt mondják a magyarI speak English

0917... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT tomastipcsak[at]haloreality.sk 0917 351 057

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

56730 tomastipcsak[at]haloreality.sk 44990
44 990 €
TV-56730VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
150 m²
240 m²
160 m²
1567 m²
pôvodný
122x15
voda, elektrika, plyn
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

100% spokojnosť. Len odporúčať môžem každému. Profesionalita a KOMUNIKATÍVNOSŤ. Spokojnosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia