Predaj, orná pôda 2631 m² Štúrovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

orná pôda - predaj Štúrovo
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu v meste Štúrovo s celkovou výmerou 2631 m².

Pozemok sa nachádza v tichej lokalite Štúrova s výhľadom na rieku Dunaj a na Ostrihom a je vhodný na výstavbu jedného alebo viacerých rodinných domov. V okolí pozemku sú postavené viaceré novostavby.

Na pozemku sú momentálne vysadené ovocné stromy a vinica.

Pozemok má vo vlastníctve 1 majiteľ a je k dispozícii ihneď. Mesto Štúrovo ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a relax.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Mgr. Jana Sláviková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janaslavikova[at]haloreality.sk 0908 798 364

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51604 janaslavikova[at]haloreality.sk 46990
46 990 €
NZ-51604VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2631 m²
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľmi milá a zlata osôbka je vidieť ze sa rozumie svojej práci. Ďakujem. Ako pani tak aj realitnú kanceláriu môžem iba doporučiť.

Správne ukecaná realitná maklérka ako sa na danú profesiu patrí. Dá sa s ňou na všetkom dohodnúť. :)

Bola som maximálne spokojná s realitnou maklérkou p.Slávikovou. Patrí jej Veľké ďakujem, pomohla vo všetkom, jej profesionálny a najmä ľudský prístup bol skvelý...

Z môjho pohľadu môžem len a len odporučiť p.Slávikovú, bol som s jej službami veľmi spokojný, správny a ochotný prístup v každej situácii.

S Jankou sme veľmi spokojní. Ochotne nám vo všetkom poradila a pomohla. Aj keď sme volali viac krát o tú istú vec vždy bola v pohode.

Sympatická, ústretová, flexibilná maklérka, ktorá nenútenou a nenásilnou formou poradí a pomôže. Radi sa na ňu znovu obrátime.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia