Spokojnosť s maklérom: Bernátová Alexandra

spokojný klient realitnej kancelárie v Prievidzi Ing. Alexandra Bernátová

Chcem sa ešte raz aj touto formou poďakovať p. Bernátovej za spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Profesionalitu od makléra očakáva asi každý, ale ľudský prístup, ochota, úprimnosť a otvorenosť sú benefity s ktorými sa dnes človek stretáva málokedy. Vrelo doporučujem HALO REALITY každému, kto chce zrealizovať v pokoji a pohode i tak závažnú aktivitu, akou kúpa/predaj nehnuteľnosti bezpochyby je.
Prajem všetko dobré, Tibor V

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia