Spokojnosť s maklérom: Hájeková Dagmar

spokojný klient realitnej kancelárie v Spišskej N. Vsi Bc. Dagmar Hájeková

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani Hájekovej a jej kolegovi Jašňákovi za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Predaj prebehol veľmi rýchlo, až nad očakávanie. Komunikácia zo strany sprostredkovateľa bola od samého začiatku na vysokej odbornej spôsobilosti, všetko bolo dôkladne vysvetlené, každý jeden krok predaja oznámený, odkonzultovaný. Ďakujem za ústretovosť, maximálnu ochotu vyjsť klientovi v ústrety. Vrelá vďaka a prajem ešte veľa spokojných klientov.
ĽK

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia