Spokojnosť s maklérom: Bernátová Alexandra

spokojný klient realitnej kancelárie v Prievidzi Ing. Alexandra Bernátová

Potrebovali sme predať byt a preto sme dňa 4.1.2021 oslovili maklérku Ing. Alexandru Bernátovú zo spoločnosti Halo reality v Prievidzi. Musím konštatovať, že pani Bernátová okamžite reagovala na našu požiadavku. Napriek tomu, že dvaja spoluvlastníci bytu majú trvalý pobyt v zahraničí, podarilo sa byt predať a byt má od 4.2.2021 nového vlastníka. Tu musím vysoko oceniť profesionálny a ústretový prístup pani Bernátovej k predmetnej veci, napriek ťažkostiam spôsobenými pandémiou Covid-19, za čo jej patrí vysoké uznanie a vrelé poďakovanie. Ľ.Debrovská /v zastúpení majiteľa bytu/

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia