Predaj, rodinný dom Slovinky, okres Spišská Nová Ves

rodinný dom - predaj Slovinky
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom, v obci Slovinky, dobre situovaný, s dobrou dostupnosťou, s možnosťou využitia na celoročné bývanie alebo na chalupu, v OV, orientovaný na J/V. Nachádza sa 7 km od lyžiarskeho strediska Plejsy Krompachy. Dom je v pôvodnom stave, suchý, stavebný materiál domu kváder, je potrebná rekonštrukcia. Dispozične pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, komory, chodby, verandy a miestnosti vhodnej na realizáciu kúpeľne. Vykurovanie v dome je pomocou elektrických konvektorov, prívod vody je na pozemku pri dome. Na pozemku sa nachádzajú murovaná hospodárska budova, záhrada, k domu prislúcha pivnica. Obec Slovinky má dobrú občiansku vybavenosť, ako je základná a materská škola, lekárske stredisko, pošta, potraviny, pohostinstvá atď. Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO reality spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti, vrátane záruky profesionálnych služieb a právneho servisu advokátskej kancelárie.

Štefan Jurčišin

0915... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT stefanjurcisin[at]haloreality.sk 0915 326 802

Bc. Ľubica  Jurčišinová

0915... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT lubicajurcisinova[at]haloreality.sk 0915 326 802

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

35594 stefanjurcisin[at]haloreality.sk 26999
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

26 999 €
SN-35594VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
120 m²
86 m²
45 m²
431 m²
osobné
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
35 x 12,3
IS: Elektrická prípojka, prípojka na obecný vodovod
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Dobra spolupraca. Ochota pomoct.

Rýchly, profesionálny, ľudský prístup.Vrelo odporúčam.

Vyjadrujem úprimnú vďaku p. JURCISINOVI za korektné jednanie a promtné vybavenie kúpy nehnuteľnosti s dodržaním všetkých právnych predpisov

Ďakujem veľmi pekne. Boli sme veľmi spokojní a radi by sme ich odporučili aj iným.

Vynikajúci ako človek, profesionálny prístup. Spokojnosť nadmieru.Určite ho budeme odporúčať aj znamym...

Neviem si predstaviť lepšieho makléra ako je pán Štefan Jurčišin so svojou manželkou. Vybrala som si ho náhodne pri kúpe apartmánu v Starom Smokovci. Obaja sú sú úžasní...

MÔJ PROFIL