Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, kancelársky priestor 43m² Senec, Kysucká ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
55 000 €

Ponúkame na predaj nebytový priestor s výmerou 43 m², nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na Kysuckej ulici v Senci.
Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1980 a priestor má samostatný vstup z nádvoria, čo zvyšuje jeho praktické využitie pre podnikanie aj služby.

DISPOZÍCIA:

-schodisko
-vstupná chodba
-tri miestnosti
- WC.

Kúrenie je ústredné z kotolne bytového domu.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

-dvere i okná sú plastové.
-vchodové dvere sú na elektromagnetický čip

MESAČNÉ NÁKLADY:

-238 € /mesačne (správcovský poplatok), elektrika podľa spotreby.

trieda
43 m²
43 m²
43 m²
1980

Tatjana Čapanda

Realitný maklér Senec, Trnava

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 936 425 tatjanacapanda[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Senci podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Senci, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Senci

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Senci.

35000
zazmluvnených klientov
6054
recenzií od klientov
69635
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
73133 tatjanacapanda[at]haloreality.sk 55000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Realitna maklerka prijemna, ochotna, s vysokou odbornostou ....som spokojny a vrelo odporucam! Z. Schader
  • Topka v svojom obore. Nadmieru spokojnosť. Katarína
  • Spokojnosť, nebol problém dohodnúť termín stretnutia. Ochota a ústretovosť. JJ
  • Max. spokojnosť, profesionalita a zodpovednosť na vysokej úrovni. M.M
  • Veľmi ochotná, milá, ústretová maklérka s profesionálnym ale aj ľudským a individuálnym prístupom. Môžem len odporučiť. Z.Bajcarova
  • Jednoznacne naj. Maklerka, pohotova,mila,ustretova a znala problemov. TOP
  • Super, profesionálny a milý prístup od začiatku. Všetko šikovne vybavené bez zdržovania a naťahovania času :) Tip top, J/K
  • Velmi ochotna pani... pomoze, poradi jednoducho super. J.Č.
  • Tatjana je jedna mila, ochotna vzdy ustretova maklerka. Poradi, pomoze vzdy ked to niekto potrebuje. Pre klienta si vzdy najde cas, aby všetko vysvetlila co a ako. Velmi pekne jej dakujeme aj my za pomoc a jej sluzby, sme s nou nadmieru spokojny. Dakujeme jej ešte raz a zelame ešte vela uspechov.M.F.
  • Dobrý deň. Som veľmi spokojný. Všetko som dostal vysvetlené a zrozumitelne. Veľmi ochotný prístup a vychádzanie v ústrety. Pekný deň. Milan K.
  • Je dokonalá a pohotová. Milko
  • Vysoká profesionalita, ľudský prístup, ja som bola veľmi spokojná a v budúcnosti, ak by som potrebovala služby realitného makléra, tak sa by som sa znovu obrátila práve na p. Tatjanu.Anna Vrábelová
REALITNÝ MAKLÉR Senec
35000
zazmluvnených klientov
6054
recenzií od klientov
69635
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia