Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, dvojizbový byt Šaľa, P. J. Šafárika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, 2-izbový byt v osobnom vlastníctve v mesta Šaľa na ulici P. J. Šafárika. Byt o rozlohe 62 m² sa nachádza na 5/7 poschodí bytového domu.

Dispozične pozostáva z kuchyne, dvoch obytných izieb, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. K bytu prislúcha komora na medziposchodí.

Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení si prosím pozrite virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=eEuhWyQ5bj1

V rámci rekonštrukcie bolo vymurované bytové jadro, vymenená elektroinštalácia, plastové okná, podlahy, interiérové dvere a vstupné bezpečnostné dvere. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s kombinovaným sporákom. Bytový dom bol zateplený, má nový výťah a zrekonštruované vnútorné rozvody vody, plynu a kanalizácie.

Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 140,- EUR vrátane spotreby elektrickej energie a plynu. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, škôlka, detské ihrisko a neďaleko aj centrum mesta, autobusová zastávka a základná škola. Byt sa predáva zariadený a je kúpou ihneď voľný.

Byt neďaleko centra mesta ponúka bývanie s výbornou občianskou vybavenosťou s množstvom zelene v okolí. Zároveň je vhodný ako investičný byt, ktorý je možné obratom prenajať.

"Pekný dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite."
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

25000
klientov so zmluvou
4446
recenzií od klientov
60959
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
59913 peterhlavaty[at]haloreality.sk 94990
25000
klientov so zmluvou
4446
recenzií od klientov
60959
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia