Realitný maklér - založenie vlastnej realitnej kancelárie

Realitná kancelária Ľubor Mäsiar

Máte záujem o otvorenie svojej realitnej kancelárie a neviete kde začať? Tak v prvom rade by ste mali mať dostatok finančných prostriedkov na rozbeh podnikania. V druhom rade zváženie či budete v danom obore podnikať, ako samostatný živnostník, alebo si založíte s.r.o.. V prvom prípade ručíte celým svojim majetkom v prípade vymáhania pohľadávok a v tom druhom len výškou vkladu.

V prípade získanie živnostenského oprávnenia, by ste mali vedieť, že živnostenské oprávnenie na sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností-realitná činnosť, je na Slovensku viazaná živnosť a tým pádom musíte spĺňať určitý druh vzdelania alebo praxe. Ďalej musíte počítať so zriadením a zariadením kancelárie. A samozrejme, každá realitná kancelária by mala mať svoju webovú stránku, nakoľko sa dnes prevažná väčšina nehnuteľnosti predáva práve cez web. Ďalšou samozrejmosťou je nadviazanie spolupráce s právnikom, ktorý vám zabezpečí celý právny servis a samozrejme, dostatočný kapitál peňazí budete potrebovať na inzerciu vami ponúkaných nehnuteľností na iných realitných weboch. Úplnou samozrejmosťou by mala byť pre vás prax, ktorú by ste mali získať v práci s realitami v inej realitnej kancelárií. Je krajne nezodpovedné a totálne neprofesionálne voči vašim klientom, ak ste v obchodovaní s nehnuteľnosťami úplný začiatočník a nebudete vedieť dotiahnuť predaj nehnuteľnosti do úplného a úspešného konca. Či budete pracovať sám, alebo si založíte svoj tím maklérov je už len na vašej šikovnosti. Nezabudnite, že okrem realitného makléra vo vlastnej kancelárii budete robiť z časti aj ekonóma, marketéra, telefonistu, sekretárku, či školiteľa.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia