Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Realitný maklér - založenie vlastnej realitnej kancelárie

Čo by ste mali vedieť pred otvorením vlastnej realitnej kancelárie...

Máte záujem o otvorenie svojej realitnej kancelárie a neviete kde začať? Tak v prvom rade by ste mali mať dostatok finančných prostriedkov na rozbeh podnikania. V druhom rade zváženie či budete v danom obore podnikať, ako samostatný živnostník, alebo si založíte s.r.o.. V prvom prípade ručíte celým svojim majetkom v prípade vymáhania pohľadávok a v tom druhom len výškou vkladu.

V prípade získanie živnostenského oprávnenia, by ste mali vedieť, že živnostenské oprávnenie na sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností-realitná činnosť, je na Slovensku viazaná živnosť a tým pádom musíte spĺňať určitý druh vzdelania alebo praxe. Ďalej musíte počítať so zriadením a zariadením kancelárie. A samozrejme, každá realitná kancelária by mala mať svoju webovú stránku, nakoľko sa dnes prevažná väčšina nehnuteľnosti predáva práve cez web. Ďalšou samozrejmosťou je nadviazanie spolupráce s právnikom, ktorý vám zabezpečí celý právny servis a samozrejme, dostatočný kapitál peňazí budete potrebovať na inzerciu vami ponúkaných nehnuteľností na iných realitných weboch. Úplnou samozrejmosťou by mala byť pre vás prax, ktorú by ste mali získať v práci s realitami v inej realitnej kancelárií. Je krajne nezodpovedné a totálne neprofesionálne voči vašim klientom, ak ste v obchodovaní s nehnuteľnosťami úplný začiatočník a nebudete vedieť dotiahnuť predaj nehnuteľnosti do úplného a úspešného konca. Či budete pracovať sám, alebo si založíte svoj tím maklérov je už len na vašej šikovnosti. Nezabudnite, že okrem realitného makléra vo vlastnej kancelárii budete robiť z časti aj ekonóma, marketéra, telefonistu, sekretárku, či školiteľa.

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia