Predaj, rodinný dom Revúca - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Revúca
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom na Kúpeľnej ulici, Revúca. Dom sa nachádza na veľkom rovinatom pozemku o rozlohe 3441 m². Je postavený z tehál a obsahuje, prízemie, kde sa nachádza, garáž, obývacia miestnosť, kuchyňa, dve komory, chodba, sprcha a WC. Potom je to prvé podlažie, kde sa nachádza: kuchyňa, obývacia miestnosť, dve spálne, dve komory, chodba, vstupná predsieň, kúpelňa a WC. V podkroví sa nachádzajú dve spálne a priestory na vybudovanie kúpelne, WC respektíve odkladacie priestory. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete, plyn, el.energia, kanalizácia. Na pozemku cez ktorý preteká potôčik stojí ešte hospodárska budova. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a novému majiteľovi ponúka rôzne možnosti rekonštrukcie a úprav podľa vlastných predstáv. Dom môže byť využitý aj na prestavbu ako penzión, prípadne veľkosť pozemku ponúka aj možnosť výstavby ďalšieho domu.

Ivan Vranec

I speak English

0915... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT ivanvranec[at]haloreality.sk 0915 113 156

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

56118 ivanvranec[at]haloreality.sk 159000
159 000 €
RA-56118VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
938 m²
2503 m²
290 m²
3441 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
35x98
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ochotný, milý, skvelá spolupráca.

Veľmi ochotný iniciatívny Pán maklér. Ďakujem

Úplná spokojnosť, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Ďakujem.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia