Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Výhradné zastúpenie s realitnou kanceláriou

Podpisovať alebo nepodpisovať výhradné zastúpenie s realitnou kanceláriou?

Podpisovať alebo nepodpisovať výhradné zastúpenie s realitnou kanceláriou? Má to nejaký význam a prinesieme to predávajúcemu výhody, alebo naopak ho len zaviaže k výhradnému predaju cez danú kanceláriu?

Prinášame Vám zoznam výhod pri podpísaní výhradnej zmluvy a aj prečo neodporúčame ísť cestou jedna ponuka v desiatich realitných kancelariach. Skôr, ako podpíšete výhradnú zmluvu, mali by ste si pozrieť aspoň web spoločnosti, ako funguje (aktuálnosť informácii na webe), či je vyhľadávaná predávajúcimi a aký má tím predajcov (počet ponúk). Pokiaľ daná spoločnosť nemá v dnešnej dobe dostatočnú internetovú inzerciu, tak ako by ani nebola, pretože o Vašej nehnuteľnosti sa nikto nedozvie, alebo len veľmi malý okruh záujemcov.

VÝHODY VÝHRADNÉHO ZASTÚPENIA

Predaj cez jednu realitnú kanceláriu - HALO reality

 • rokovanie len s jedným maklérom, nemusíte komunikovať a vysvetľovať to isté desaťkrát (šetrí čas)
 • máte stanovené jasné zmluvné podmienky predaja Vašej nehnuteľnosti
 • máte väčšiu kontrolu - prehľad nad predajom Vašej nehnuteľnosti
 • maklér má väčšiu motiváciu venovať čo najviac času a pozornosti predaju Vašej nehnuteľnosti za čo najlepšiu cenu
 • získavate lepšiu starostlivosť zo strany makléra a celej spoločnosti HALO reality
 • zabezpečenie väčšej a masívnejšej reklamy a prezentácie vašej nehnuteľnosti záujemcom o jej kúpu
 • HALO reality zabezpečuje inzerciu nehnuteľností našich klientov na vyše 200 webových stránkach, čo si na Slovensku nedovolí žiadna spoločnosť
 • maklér sa zameriava na dôkladné preverenie všetkých záujemcov o kúpu Vašej nehnuteľnosti (pozná totožnosť všetkých záujemcov o obhliadku)
 • dostanete prístup do nášho firemného systému, kde môžete svoju ponúkanú nehnuteľnosť sledovať - jej návštevnosť, reakcie maklérom od potenciálnych kupujúcich a navyše uvidíte cenovo 10 najpodobnejších ponúk iných predávajúcich (pre Vaše porovnanie ceny)
 • hoci máte podpísanú zmluvu s jedným maklérom spoločnosti, zároveň je vaša nehnuteľnosť ponúkaná všetkými maklérmi HALO reality na celom území SR, čo je okolo 100 predajcov
 • maklér Vás zastupuje a chráni, aby ste neboli podvedení

NEVÝHODY NEVÝHRADNÉHO ZASTÚPENIA

Predaj cez viacero realitných kancelárii

 • pochybnosť ponuky - Vaša nehnuteľnosť je ponúkaná na trhu cez viaceré realitné kancelárie za rôznu cenu, čo si klient podľa fotiek ľahko zistí a následne vyhľadá kanceláriu s najnižšou cenou, často nižšou ako je Vaša požadovaná.
 • makléri v snahe mať čo najnižšiu cenu na trhu inzerujú ponuky bez provízie a často pod Vašu požadovanú cenu, tým pádom bude chcieť daná neseriózna realitná kancelária províziu od Vás
 • obhliadky Vašej nehnuteľnosti nepreverenými záujemcami (väčšina realitných kancelárii si nepýta od záujemcov občiansky preukaz a nevie, koho Vám do nehnuteľnosti priviedla)
 • predávanie Vašej nehnuteľnosti rôznymi neprofesionálnymi maklérmi, ktorí nie sú pravidelne preškolovaní (min. 2x do roka), čo zvyšuje pochybnosť celého možného obchodu
 • neustále osobné otravovanie zo strany záujemcov o kúpu
 • nahováranie zo strany záujemcov o kúpu na obídenie realitnej kancelárie v snahe nezaplatiť jej províziu, nedôveryhodný kupujúci - zvýšené nebezpečenstvo podvodu a iných problémov pri predaji
 • vyjednávanie o znížení ceny so záujemcami o kúpu Vašej nehnuteľnosti, nakoľko vidia ponuku vo viacerých realitných kancelariach s rôznymi cenami, čím dávate jasne najavo, že Vám na jej rýchlom predaji veľmi záleží a súrne potrebujete peniaze
 • pri nevýhradných nehnuteľnostiach daná realitná kancelária neinvestuje taký objem finančných prostriedkov ako pri výhradnom zastúpení, pretože nemá žiadnu istotu, že sa jej vynaložené prostriedky vrátia

Ľubor
Mäsiar

0918 966 487
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia