Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

HOME STAGING – čaro realitnej kancelárie

Home staging je profesionálna príprava, upravovanie a prezentácia nehnuteľnosti, aby bola atraktívna pre potencionálnych záujemcov o jej kúpu, prípadne nájom...

Odbornosť v home stagingu je takisto dôležitá. Príprava nehnuteľnosti - čistenie, upravenie a upratovanie nehnuteľnosti prinesie úspešný a rýchlejší priebeh predaja, prenájmu. Je to prezentácia nehnuteľnosti v najlepšom svetle. Nehnuteľnosť je v súčasnosti považovaná za zaručenú investíciu. V Home stagingu je kladený dôraz na dizajn a kvalitnú prezentáciu, čiže vytvorenie prostredia, ktoré očarí, pritiahne záujemcov a vzbudí záujem o jej kúpu. Záleží na tom v akom stave je daná nehnuteľnosť, pretože vytvára „prvý“ dojem. Odborníkmi je potvrdené, že pri kúpe nehnuteľnosti zohrávajú veľkú mieru emócie. Upravená a dobre prezentovaná nehnuteľnosť zapôsobí a vytvorí ten správny dojem.

Je dobré pripraviť, prípadne „VYLEPŠIŤ“ vzhľad a príťažlivosť nehnuteľnosti na jej predaj, prenájom.

Realizovanie Home Stagingu má svoj význam. Práve niekoľko dôvodov Vás o tom presvedčí.

1. Úprava priestoru: Vytvorenie príjemnej atmosféry je hlavným cieľom Home stagingu. Usporiadanie nábytku, upravený a čistý interiér, nastavenie osvetlenia, prípadne aranžovanie interiéru s použitím vkusných dekorácií. V takom prípade je nehnuteľnosť pripravená očariť, pritiahnuť čo najširšiu skupinu potencionálnych záujemcov.

2. Atraktivita nehnuteľnosti: Upravený, príjemný a estetický vzhľad nehnuteľnosti vyzdvihuje samotný priestor, ktorý ovplyvňuje prvý dojem záujemcov o kúpu nehnuteľnosti. A ten je naozaj dôležitý.

3. Zvýšená hodnota nehnuteľnosti: Pomocou Home stagingu vytvoríme príťažlivý priestor, ktorý hľadajú potencionálny záujemcovia o kúpu, prípadne prenájom nehnuteľnosti. Vytvorí sa emociálne prepojenie medzi príťažlivým priestorom a záujemcami o danú nehnuteľnosť. Toto emocionálne prepojenie zvyšuje pravdepodobnosť, kedy záujemcovia prejavia záujem a budú ochotní zaplatiť za danú nehnuteľnosť vyššiu cenu.

4. Profesionálne fotenie a virtuálne prehliadky: Profesionálna pomoc pri príprave nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom zvýši šance na úspech. Kvalitné fotografie, videá, či 3D vizualizácie umožnia záujemcom lepšiu predstavu, že daná nehnuteľnosť by mohla byť ich vysnívaným domovom. Na to sú profesionáli, ktorí pripravia nehnuteľnosť na úspešný predaj, prenájom. V konečnom dôsledku je to realitná kancelária, ktorá vie zabezpečiť kvalitný Home staging.

5. Zvýšený záujem o nehnuteľnosť: Je výsledkom profesionálnej prípravy nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. To znamená - ak nehnuteľnosť vyvolá pozitívne pocity, zvýšia sa tak šance na úspešný a rýchlejší priebeh predaja, či prenájmu.

6. Konkurenčná výhoda: Realitné kancelárie využívajú Home staging ako súčasť svojich služieb. Dokážu svojim klientom poskytnúť pomoc pri príprave nehnuteľnosti na predaj, prenájom. To zvyšuje atraktivitu nehnuteľnosti, zlepšuje celkový dojem a zrýchľuje priebeh predaja, prenájmu.

Neváhajte osloviť profesionálov - zvýšite tým záujem o Vašu nehnuteľnosť a v konečnom rade aj cenu Vašej nehnuteľnosti.

Realitná kancelária – profesionáli, ktorí Vám radi pomôžu vylepšiť Vašu nehnuteľnosť, aby bola čo najatraktívnejšia na jej predaj, prípadne prenájom.

Iveta
Molnárová

0903 379 150
Váš osobný realitný maklér Bratislava
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 791 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 791)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4791 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4791 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia