Predaj nehnuteľnosti známemu

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Predávam dom a mám zmluvu s realitnou kanceláriou. Mám ale vyýhodnu ponuku na dom od známeho, ktorému ho chcem aj predať. Môžem teda obísť realitnú kanceláriu bez nejakej ponuky? Môj známy s touto realitkou nikdy nespolupracoval.

NAŠA RADA:

Vychádzajte zo zmluvných podmienok v zmluve s danou realitnou kanceláriou (RK). Ak máte zmluvu s RK, že nemôžete predať nehnuteľnosť tretej osobe, tak ste jej dali dôveru v predaji vašej nehnuteľnosti. Preto celý obchod musíte riešiť iba s ňou aj keď kupujúci bude váš známy. Predpokladám, že dom RK inzerovala za svoje nemalé peniaze a váš známy vás oslovil priamo cez túto inzerciu. Preto väčšina RK dnes predaj rodinných domov rieši iba na exkluzívnu- výhradnú zmluvu, nakoľko nikto nepracuje zadarmo.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia