Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Propagácia nehnuteľnosti – kde a ako

Verím, že každý predávajúci uzná, že pri predaji nehnuteľnosti je najdôležitejšia jeho správna propagácia. Dostať sa do očí potencionálnemu kupcovi je polovičný úspech...

Verím, že každý predávajúci uzná, že pri predaji nehnuteľnosti je najdôležitejšia jeho správna propagácia. Dostať sa do očí potencionálnemu kupcovi je polovičný úspech. Každý z nás má pre tento účel svoje obľúbeného miesto.

Kde sa /ne/oplatí inzerovať

Na Slovensku máme nespočetné množstvo portálov vhodných pre realitný trh. Analyzujem 20 najväčších, známych aj menej známych, ktoré sú vhodné ako pre realitky tak aj pre jednotlivcov. Niektoré poznáme viac, iné menej. Takej teteberte sa ušlo až posledné miesto. Dôvodom bude aj to, že sa nešpecializuje len na realitný trh, ale ponúka „mix“ inzercií.

Hlavnými dôvodmi úspešného fungovania portálov sú najmä čas zavedenia na trh, názov domény, kvalitný filter, prehľadnosť a priateľskosť voči užívateľovi. Žijeme v dobe, v ktorej je blogovanie „in“ a túto pridanú hodnotou postupne zavádzajú nielen veľké portály. Každá lepšia realitná kancelária má svoju sekciu kde umiestňuje realitné články. Vďaka tomu má čitateľ k dispozícii aktuálny prehľad o realitnom dianí, o zaujímavostiach z oblasti architektúry, dizajnu a noviniek firiem na trhu. Aj kvalitné a najmä pravidelné blogovanie patrí k úspešnému portálu.

Výhodou inzercie u tejto a všetkých umiestnených pod 5.tu priečku rebríčkov sa za inzerciu neplatí. Prvé miesta patria týmto:

  1. Topreality.sk Funguje od od roku 2007. Frajeri v blogovaní a na diskusných fórach) . Okrem predaja SK nehnuteľností tu nájdete české anglické, poľské, nemecké, maďarské a rumunské aj ich jazykové mutácie
  2. Nehnutelnosti.sk Aktuálne za deň stránku navštívi viac ako 40 000 užívateľov, v porovnaní s webom byty.sk je ten počet „iba“ 9000
  3. Bazos.sk Zavedený od 2003 v CR a 2005 na SK. Otrepaný názov a zároveň neodmysliteľná súčasť inzercie našincov a to nielen súkromných osôb

Ak vás zaujímajú ďalšie umiestnenia najväčších portálov tak tu sú podľa poradia reality, areality, byt, zoznamrealit, ringo.topky, avizo, trh, bazar, realites, hyperreality, pozemky, reality.predaj, realityzone, realitybook a slávna tetaberta (podľa mňa originálny názov). Všetky končia koncovkov sk. Táto štatistika je celoslovenská. Potom by sa ju dalo rozdeliť podľa jednotlivých krajov. Napríklad v nitrianskom a trnavskom kraji, v ktorom pracujem patria prvé priečky uvedeným portálom. Stále možno očakávať ich rast, keďže hľadania nehnuteľností online má stúpajúcu tendenciu.

Hľadajte s profesionálmi

V realitnej džungli je tak či tak potrebné sa zorientovať a nájdením vysnívaného domu cesta nekončí. Žiaden portál vám neposkytne potrebný servis. Pred samotnou kúpou treba preveriť predávajúceho, pripraviť a overiť zmluvy, zájsť na kataster. „Time = money“, šetrite si ho a obráťte sa na profesionálov. Na http://www.haloreality.sk/, ktorú mimochodom nájdete na všetkých uvedených TOP portáloch vám radi osobne poradíme. Tešíme sa na spoluprácu.

Ing. Margita
Agh

0905 363 590
Váš osobný realitný maklér Dunajská Streda
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 3 980 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (3 980)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3980 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3980 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia