Hypotéka v prípade exekúcie

Hypotekárny úver OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Dobrý deň, chcem sa len informovať, syn má 23 rokov, je zamestnaný na dobu určitú, ale je tu problém má exekúciu - nie však v banke, dá sa aj tak vybaviť hypotéka? Chcel by si kúpiť menší byt alebo domček.

ODPOVEĎ:

Toto je nutné riešiť s bankou, kde si chce syn zobrať úver a zistiť, aké majú podmienky a či mu úver poskytnúť, realitná kancelária to nevie nijako ovplyvniť. Reálne to však nevidíme. Banky majú úverový register, kde majú evidovaných všetkých neplatičov a určite bude veľký problém aj to, že má prácu na dobu určitú. V prvom rade doporučujeme čo najskôr vyplatiť exekúciu, aby ste nefigurovali nikde ako dlžník a prípadne ísť aj za zamestnávateľom predĺžiť pracovnú zmluvu na neurčito (samozrejme ak viete, že má o vašu prácu záujem aj do budúcna).

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia