Realitná kancelária
Poltár

Overená realitka skutočnými klientmi

4446 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Poltári a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Poltári a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Ján
Beľa

0911 776 676
Manažér pobočky Lučenec
Váš osobný realitný maklér Lučenec, Poltár
CLUB TOP 10 CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
maklér roka 2.miesto: 2020 | predajca pobočky Lučenec 2017-22 | 3x TOP mesiaca
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging 119

Michal
Jančiar

0915 454 020Správa Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Lučenec, Veľký Krtíš, Poltár
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
12
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Poltár

Všetky v okrese Poltár Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Poltári a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Poltár

25 000 €

Pre klientov hľadáme jednoizbový byt v meste Poltár. Na stave bytu nezáleží. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle: 0940 860 408. Za každú ponuku vopred ďakujem!

Kúpa jednoizbový byt Poltár

25 000 €

Pre klientov hľadáme 1 izbový byt v meste Poltár Na stave bytu nezáleží, taktiež ani na ulici, rôzny klienti majú rôzne požiadavky. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle: 0940 860 408. Za každú ponuku vopred ďakujem!

Kúpa dvojizbový byt Poltár

30 000 €

Pre klientov hľadáme 2 izbový byt v meste Poltár Na stave bytu nezáleží, taktiež ani na ulici, rôzny klienti majú rôzne požiadavky. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle: 0940 860 408. Za každú ponuku vopred ďakujem!

Kúpa dvojizbový byt Poltár

45 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v meste Poltár. Platba v hotovosti!!! V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Nájom dvojizbový byt Poltár

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme podnájom v meste Poltár. Jedná sa o 1iz veľký, alebo o 2iz byt priamo v meste Poltár. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa dvojizbový byt Poltár

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Poltár. Jedná sa o mladý pracujúci pár. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa dvojizbový byt Poltár

30 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový prípadne trojizbový byt v Poltári alebo v Kalinove najlepšie s balkónom a výťahom. Za ponuky vopred Ďakujeme.

Kúpa dvojizbový byt Poltár

30 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poltári, ulica Sklárska alebo Fučíková, prípadne v Kalinove na stave nezáleží, platba v hotovosti. Za ponuky vopred Ďakujeme.

Kúpa trojizbový byt Poltár

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvoj alebo troj izbový byt v Meste Poltár. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa trojizbový byt Poltár

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme troj alebo 4iz byt v meste Poltár. Ponuka platí do konca augusta. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Kúpa trojizbový byt Poltár

60 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový v meste Poltár. Jedná sa o platbu v hotovosti. V prípade ponuky ma prosím kontaktujte.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4446 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4446 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia