Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, trojizbový byt , , Na Karasiny - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj trojizbový byt o výmere 70 m² v Prievidzi, sidlisko Kopanice.

DISPOZÍCIA:

Priestranná vstupná chodba, dve nepriechodné izby orientované na severovýchod ideálne na zriadenie oddychovej časti bytu (spálňa, detská izba), kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Denná časť bytu - nepriechodná obývačka a kuchyňa s výstupom na loggiu sú orientované na juhozápad. Z loggie je pekný výhľad na okolitú prírodu.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

V byte sú vymenené plastové okná inak je v pôvodnom stave. K bytu patrí pivnica (cca 3m²), v bytovom dome sú spoločné odkladacie priestory.

BYTOVÝ DOM:

Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - bol zateplený, má vymenené rozvody vody (stúpačky), nový výťah. Hlavný vchod do bytového domu je bezbariérový. V bytovom dome je zavedený optický internet.

VÝHODY:

- byt sa nachádza v peknej lokalite
- dispozícia bytu umožňuje v byte vytvoriť veľa úložného priestoru (chodba, izby)
- nový majiteľ bytu môže byt zrekonštruovať podľa vlastných predstáv
- voľný ihneď, vhodný aj ako investícia

MESAČNÉ NÁKLADY:

160 €/2 osoby/mesiac.

LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza v peknej lokalite v blízkosti parku. Neďaleko bytového domu sú dve materské školy, základná škola, zastávka MHD, potraviny.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62947
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
64027 andrearepova[at]haloreality.sk 73000
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62947
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia