POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj, dvojizbový byt Poprad, Podjavorinskej - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
113 000 €

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dvojizbový byt s loggiou na sídlisku Nový Juh v Poprade na ulici Podjavorinskej. Podlahová plocha bytu vrátane loggie je 54 m². Nachádza sa na 4/8 poschodí. K bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu, na príslušenstve a spoluvlastnícky podiel k pozemku v podiele 5058/145712. Mesačné zálohové platby za služby a tvorbu FO za 3 osoby sú 183 €, náklady na elektrinu sú 38 €, náklady na plyn sú 15 €.
------

DISPOZÍCIA:

Vstupná predsieň, samostatná kuchyňa s výstupom na loggiu, obývacia izba priechodná so spálňou, kúpeľňa s vaňou, WC a komora na poschodí. Byt je orientovaný na východ/západ, byt je príjemný, teplý a svetlý.
------
STAV A ZARIADENIE:
Byt prešiel v r. 2018 a 2019 kompletnou rekonštrukciou - plastové okná s trojsklom, rozvody plynu, vody a elektriny, dlažby a obklady v kúpeľni a WC, oblôžkové zárubne a interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, znížené a zateplené stropy, zasklená loggia. Bytový dom je zateplený, má vymenené vchodové dvere, výťah, okna na medziposchodí. Energetický certifikát je B.

LOKALITA:

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - nákupné centrá, reštaurácie, kaviarne, obchodíky, nechýbajú ani možnosti kultúrneho vyžitia. V blízkosti sa nachádzajú aj školy, škôlky, detské ihriská a množstvo služieb.
------
CELKOVÉ HODNOTENIE:
Byt je vhodný pre mladých ľudí, aj ako investícia.
------
BONUS:
Vážení klienti, rád Vás budem sprevádzať celým procesom predaja od obhliadky až po jej odovzdanie, vrátane poskytovania BEZPLATNEJ pomoci pri vybavení najlepšej formy financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého finančného sprostredkovateľa.
Srdečne Vás pozývam na obhliadku.

vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
zateplená
izieb
trieda
51 m²
osobné
4/8
západ-východ
áno
áno
áno
áno
1989
panelová

PhDr. František Spišák

Realitný maklér Spišská Nová Ves, Poprad

0950... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0950 498 271 frantisekspisak[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Poprade podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Poprade, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Poprade

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Poprade.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62741
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65785 frantisekspisak[at]haloreality.sk 113000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Ochota, vysoká odbornosť, flexibilita. Maximálna spokojnosť s maklérom. M.S.
 • Maximálna spokojnosť s p. Spišákom. Profesionálny prístup, stopercentné nasadenie, dokonalé spracovanie podkladov pred samotným prenájmom, nádherné fotografie bytu do úplných detailov. Určite všetkým vrelo odporúčam, nebudete ľutovať. Je človek, ktorý rád a kedykoľvek poradí, pomôže a to sa dnes tak nevidí.Martina Vartovníková
 • Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Kežmarku, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.

 • Skromné jednanie, nenásilné ktoré v dnešnej agresívnej dobe vzbudzuje pocit dôvery. Je to príklad, že obchod sa dá robiť aj týmto spôsobom. Bez umelo natlakovaného sebavedomia a s gráciou. Palec hore a nabudúce riešime nehnuteľnosti ďalej touto cestou. Matúš Jesenský
 • Spokojný kupujúci trojizbového bytu v Poprade, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.

 • Oceňujem p. PhDr. F. Spišáka a vyjadrujem spokojnosť s odbornosťou, aktívnym a tolerantným prístupom a snahou o zrealizovanie predaja nehnuteľnosti. Ďakujem Ing. A. Karabášová
 • Spokojná predávajúca a kupujúca pri preberaní trojizbového bytu v Poprade, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.

 • Spokojní kupujúci a predávajúci štvorizbového bytu v Poprade, obchod zastrešoval PhDr. František Spišák.

 • Velikánska spokojnosť s p. maklérom, ktorý mi pomohol predať byt. Spokojnosť bola od začiatku spolupráce až do odovzdania bytu novým klientom. P. Spišák je zodpovedný, dochvíľny, ústretový, nápomocný, radosť spolupracovať. Nám bol ako maklér odporučený a ja ho na 100% odporúčam ďalej.LM
 • Profesionálny a ľudský prístup, maximálna spokojnosť, určite odporúčam. Katarína F.
 • Veľmi veľká spokojnosť a veľké Ďakujeme p.Spišákovi za jeho prístup,ochotu a za všetko čo pre nás urobil neskutočne dobrý maklér odporúčam Kaňová.
 • S realitným maklérom pánom PhDr. Františkom Spišákom som bol nadmieru spokojný. Od prvého kontaktu, kedy som prejavil záujem o kúpu nehnuteľností, so mnou komunikoval na vysoko profesionálnej úrovni a zároveň priateľsky a prístupne. Oceňujem jeho ochotu odpovedať a podrobne mi vysvetliť všetky moje dotazy spojené s kúpou nehnuteľnosti. Celý priebeh kúpy prebiehal úplne bez problémov a tak ako sme sa vždy dopredu dohodli. Vysoko oceňujem profesionalitu a ochotu a veľmi pekne za všetko ďakujem.Jozef V.
REALITNÝ MAKLÉR Poprad
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62741
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia