Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Kamerový systém v dome: bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť je jednou z najdôležitejších priorít každého domova. V tomto článku vám poskytneme pár užitočných informácií ako a prečo zabezpečiť váš dom kamerovým systémom.

Najmä v dnešnej dobe sú stále častejšie vlámania a vykrádania rodinných domov, či bytov. Samotný kamerový systém síce zlodeja nezastaví (i keď v niektorých prípadoch si zlodej pri spozorovaní kamier svoj čin rozmyslí), ale dokáže zachytiť a uchovať záznam, ktorý môže byť nápomocný pri identifikácii a chytení páchateľa. Veľkou výhodou je veľkosť kamier, dajú sa umiestniť a skryť prakticky kdekoľvek.

Prečo je kamerový systém dôležitý?

Kamerový systém v dome je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako zabezpečiť svoj domov. Nielenže vás ochráni pred neželanými návštevníkmi, ale tiež vám poskytne pokojnú myseľ, keď nebudete doma. IP kamery viete využiť aj na kontrolu domácnosti, či sú napríklad deti alebo starý rodičia v poriadku (živý obraz prostredníctvom internetu).

Ako vybrať správny kamerový systém?

Pri výbere kamerového systému je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Medzi najdôležitejšie patria kvalita obrazu, dostupnosť nočného videnia, možnosť diaľkového prístupu a samozrejme cena. Odporúčame vám poradiť sa s odborníkom, ktorý vám pomôže vybrať ten správny systém pre váš domov a pripraví vám cenovú ponuku a zabezpečí aj montáž.

Legislatíva a kamerové systémy na Slovensku

Na Slovensku je používanie kamerových systémov regulované zákonom. Je dôležité si uvedomiť, že kamera na vašej nehnuteľnosti nesmie byť namierená na verejné priestranstvo bez súhlasu príslušných orgánov. Taktiež je potrebné rešpektovať súkromie ostatných v okolí (susedov) a nesmie dôjsť k porušeniu ich práv.

Inštalácia a údržba kamerového systému

Inštalácia kamerového systému môže byť zložitá, ale s pomocou odborníka to môže byť hladký proces. V dnešnej dobe sú dve možnosti - bezdrôtová (pomocou domácej WIFI siete) alebo káblová. Každá má svoje výhody aj nevýhody, no pokiaľ už v nehnuteľnosti bývate a nechcete ťahať káble, sekať, či vŕtať, tak jasnou voľbou je bezdrôtová. Neodporúčam šetriť za každú cenu, pretože ide o investíciu do vášho pocitu pokoja a chránite seba, svoju rodinu a svoj majetok.

Kamerový systém v rodinnom dome, chalupe, či byte je skvelým spôsobom, ako zvýšiť bezpečnosť vášho domova. Dúfam, že Vám tento článok poskytol užitočné informácie a inšpiráciu pri rozhodovaní, či posuniete hranice bezpečnosti vášho domova na vyššiu úroveň. V kombinácii s kvalitným alarmom a zabezpečením sa už nemusíte báť.

Emília
Palkovičová

0915 494 157
Váš osobný realitný maklér Malacky, Senica
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 582 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 582)

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4582 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4582 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia