kúpou tejto nehnuteľnosti môžete byť doma kdekoľvek

Predaj, objekt Nové Zámky, 3 - izbový obytný priestor - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

ostatné nehnuteľnosti - predaj Nové Zámky
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový mobilný dom s obytnou plochou 45 m², ktorý sa momentálne nachádza v okrese Nové Zámky.

Dispozícia: vstup spojený s kuchyňou, jedálňou a obývačkou, detská izba pre dve deti, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Premena tohto priestoru na nadštandardný mobilný dom bola dokončená v októbri roku 2020. V rámci premeny bola urobená nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, odpad vedený do zbernej nádoby 1 m3 s vývodom do prípadnej kanalizácie alebo trativodu, plastové okná a dvere, vnútorné textilné žalúzie "deň a noc", sieťky na oknách, bodové svetlá, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, v izbe rolldor, plávajúca podlaha, na stenách plastový obklad.

Kúrenie zabezpečuje klimatizácia, ktorá bez problémov vykúri priestor aj v zime, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler uložený v samostatnom skladovom priestore, plyn je riešený plynovou bombou.

K mobilnému domu prislúcha odnímateľná zastrešená terasa 4x1,5m so schodiskom, ktorá sa pri prevoze uskladňuje v zadnej časti návesu.

Pri prevoze sa zadná izba a vstupná časť s jedálňou zasúva po svojich koľajniciach do vnútra návesu, pod ktorým je aj úložný priestor.

Obytný mobilný náves je vo vlastníctve jedného majiteľa a je kúpou k dispozícii ihneď. Pri rýchlom a serióznom jednaní možná dohoda.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Mgr. Jana Sláviková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janaslavikova[at]haloreality.sk 0908 798 364

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54756 janaslavikova[at]haloreality.sk 35990
35 990 €
NZ-54756VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
45 m²
45 m²
45 m²
po kompletnej rekonštrukcii
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Príjemná zlata baba..

S pani Jankou som bola maximálne spokojná, je sikovná, príjemná, a jej prácu odporúčam ďalej. Som rada, že som mala česť ju spoznať. Ďakujem ešte raz za spoluprácu.

Maximala spokojnosť. Odporúčam pani Slávikovú.

Z môjho pohľadu môžem len a len odporučiť p.Slávikovú, bol som s jej službami veľmi spokojný, správny a ochotný prístup v každej situácii.

Nadmieru spokojna, pani bola maximalne ochotna a mila.

Z môjho pohľadu môžem len a len odporučiť p.Slávikovú, bol som s jej službami veľmi spokojný, správny a ochotný prístup v každej situácii.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia