Čo je rezervačná dohoda?

Kúpa nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Mala som záujem o kúpu nehnuteľnosti a maklér mi dal podpísať rezervačnú dohodu. Na čo slúži a k čomu ma zaväzuje?

Odpoveď:

Štandardná rezervačná dohoda vám zaisťuje rezervovanie vami vybranej nehnuteľností do doby, pokiaľ nedôjde k podpisu kúpnej zmluvy. Podpisujete ju v prípade vážneho záujmu o byt, dom, pozemok a pod. na určitú dobu a zaväzuje vás zaplatiť na bankový účet zálohu, o ktorú v prípade odstúpenia od danej zmluvy prídete.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia