Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, zariadený päťizbový rodinný dom Močenok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
299 000 €


Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásny, priestranný päťizbový rodinný dom v obci Močenok, okres Šaľa. Tehlový rodinný dom sa nachádza na oplotenom udržiavanom a slnečnom pozemku o rozlohe 928 m².
Pozrite si video : https://youtu.be/nyrdk7qFm1I

DISPOZÍCIA:


1.NP
Dispozične pozostáva :
- vstupná chodba
- priestranná obývacia izba s krbom ktorá je prepojená s kuchyňou a priamym vstupom na veľkú terasu
- špajza
- hosťovská izba alebo pracovňa
- kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou
- samostatná toaleta
- schodisko
- garáž s predprípravou na elektrickú bránu -umožňuje pohodlný prístup k autu bez nutnosti vystaviť sa chladu či dažďovým kvapkám

2.NP
Dispozične pozostáva :
- spálňa so šatníkom a výstupom na balkón
- 2 x detská izba
- technická miestnosť ( nový plynový kotol so zásobníkom teplej vody)
- kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou
- samostatná toaleta

Rodinný dom je čiastočne podpivničený.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Rodinný dom je napojený na obecný vodovod, elektrinu,plyn a kanalizáciu. V centrálnej miestnosti sa nachádza krb na tuhé palivo, Kúrenie plynové: na prízemí podlahové, na poschodí radiátory. Ohrev úžitkovej vody zabezpečuje plynový kotol. Podlahy: laminátové parkety a dlažby, okná plastové.

VÝHODY:

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou ani vecným bremenom a je k dispozícii ihneď. Ponúkame ho s kompletným zariadením a vybavením.
Pozemok je upravený zámkovou dlažbou, zatrávnenou plochou a okrasnou záhradou . Dom aj pozemok je chránený oplotením, vstup na nehnuteľnosť je cez otváracou veľkú kovanú bránu alebo malú vstupnú bránku.
Parkovanie je možné na pozemku aj pred pozemkom v tichej ulici.

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite obce. Obec Močenok má dobrú občiansku vybavenosť, potraviny, reštauráciu, cukráreň, poštu, školu, škôlku, autobusovú zastávku. Vzdialenosť od okresného mesta Šaľa je 10km, Nitra 18km.
Pokiaľ hľadáte rodinný dom bez ďalších investícii s nízkymi nákladmi, postaveného v modernom štýle v tichej lokalite, tak ste ju práve našli.

izieb
198 m²
220 m²
140 m²
928 m²
49x19
áno
áno
áno
2012
tehlová
pozemok
klasický

Michal Józsa

Realitný maklér Galanta, Šaľa

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 834 353 michaljozsa[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Šali podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Šali, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Šali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Šali.

35000
zazmluvnených klientov
5705
recenzií od klientov
68089
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
71474 michaljozsa[at]haloreality.sk 299000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Vysoko si cením jeho maximálne ústretový prístup a serióznu spoluprácu, vrátane jeho manželky.Marta Tokárová
  • Kupovali sme chatu a môžem len odporučiť pána Jozsu s manželkou, všetko bolo super. M.L.
  • Profesionalny pristup, vzdy dodrzal termin a cas schodzky, nemam co vitknut. Vrelo doporucujem aj inym zakaznikom. Bolebruch Vladimir
  • Ďakujeme p. Michalovi Józsovi a manželke Renátke za úžasný servis a podporu, od prvej obhliadky až po prebranie nového vysneného domu. Prajeme všetko dobré a mnohých ďalších spokojných zákazníkov!Martina & Laci Farkašoví
  • Boli sme veľmi spokojní s prístupom. :)MS
  • Spokojnosť s prístupom a profesionalitou pána Józsu. Oceňujem proaktívny a zákaznicky orientovaný prístup! Odporučam ho ako makléra. -:))) KD
  • Veľmi príjemný, ochotný a na vysokej profesionálnej úrovni pán maklér ( spolu so svojou manželkou) , ktorý robí tuto prácu s prehľadom a snaží sa vyjsť v ústrety ako predávajúcim, tak aj kupujúcim zákazníkom. Môžem ho len pochváliť a odporučiť každému. Ďakujem. Peter Valko
  • Mimoradne spokojná. A.K.
  • Som veľmi spokojný so službami firmy Halo reality Galanta a najlepší menežmentom-maklérom s p. Michalom Jozsom. Vysoký úroveň a ochota poradiť nonstop, aj cez víkendy, promptnosť pri vybavování potrebných dokumentácií a najma vysoká profesionalita! Rozhodne odporúčám a obrátím sa jeho služby aj pri najbližšie príležitosti, rovnako ho odporučím aj svojím známym a kolegom. A zároveň Vám prajem ako predávajúci zo Šale pre Haloreality v Galante ešte hodne veľa úspešných realizácií vo Vašom obore.Szabados Zoltán
  • Velmi slusny, ochotny pan. Eva O.
  • Profesionálne informácie, oboznámenie postupom pri predaji, veľmi ochotný . Sme veľmi spokojní.
  • Chcela by som sa poďakovať pánovi Józsovi a jeho žene pri kúpe domu. Veľka spokojnosť a profesionalita.Michaela S.
REALITNÝ MAKLÉR Šaľa
35000
zazmluvnených klientov
5705
recenzií od klientov
68089
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia