Profesionáli v realitách
Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku
Bezpečný a rýchly predaj/kúpa
Jednotka v realitách na slovenskom trhu
Overení profesionáli tisíckami klientov
Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne
Pozrite si aj naše podpultové ponuky. Špeciálne ponuky, ktoré nikde neinzerujeme a možno ani nikde nenájdete. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať nášho makléra, ktorého číslo nájdete pod ponukou. Následne vám podáme všetky informácie, prípadne pošleme aj fotografie.
Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.
Spokojní predávajúci a kupujúci trojizbového bytu v Lučenci, v kancelárii HALO reality s manažérom pobočky Jánom Beľom.
Spokojní klienti pri preberaní bytu v Žiari nad Hronom, obchod zastrešovala manažérka pobočky Mariana Gréčová.
Spokojná klientka po podpisu kúpnych zmlúv k rodinnému domu v okrese Nové Zámky, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní predávajúci a kupujúci rodinného domu v okrese Poltár, v kancelárii HALO reality s realitným maklérom Jánom Beľom.
Spokojná predávajúca po podpise zmlúv od dvojizbového bytu v Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Lučenec, obchod zastrešoval Tomáš Mužík.
Spokojní kupujúci pri preberaní trojizbového bytu v okrese Dunajská Streda, na fotke s realitným maklérom Mgr. Štefanom Szikelom.
Spokojní kupujúci a predávajúci po podpise zmlúv od rodinného domu v Lučenci, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Spokojný kupujúci pri preberaní svojho nového dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní predávajúci a kupujúci pri preberaní rodinného domu v Komárne, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojná kupujúca pri preberaní zmlúv k dvojizbovému bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojný kupujúci s krásnym poďakovaním pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.
Spokojná klientka pri preberaní rodinného domu v okrese Nové Zámky , obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojný klient po popise nájomných zmlúv k bytu v Nových Zámkov, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Kovarčíková.
Spokojní kupujúci pri odovzdávaní rodinného domu v okrese Malacky, obchod zastrešovala Emília Palkovičová.
Spokojná kupujúca a predávajúca pri preberaní bytu v okrese Komárno, obchod zastrešovala manažérka pobočky Andrea Vígh.
Spokojné predávajúce rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.
Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešoval realitný maklér Ján Horoba.
Spokojní predávajúci po podpise zmlúv od dvojizbového bytu Prešove, obchod zastrešoval manažér pobočky Ing. Štefan Páll.
Spokojní klienti dvojizbového bytu v kancelárii HALO reality, obchod zastrešoval manažér pobočky Ján Beľa.
Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.