Výborná poloha, priamy prístup a možnosť bývania aj podnikania.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, pozemok pre rodinný dom 1451 m² Kúty, Bratislavská + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Ponúkame na predaj pozemok v obci Kúty – výstavba rodinného domu, občianska vybavenosť alebo podnikanie.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce a podľa schváleného územného plánu je určený na nízkopodlažnú zástavbu s možnosťou polyfunkcie mestotvorného charakteru – teda rodinný dom, občianska vybavenosť alebo kombinácia oboch. Celková výmera je 1 473 m². Pozemok je čiastočne oplotený a priamo prístupný z obecnej asfaltovej komunikácie.

POZEMOK:

• Celková výmera: 1 451 m²
• Rozmery: približne 12 m (šírka) x 118 m (dĺžka)
• Vlastníctvo: osobné, 1/1
• Druh: záhrada + zastavané plochy a nádvoria
• Terén: rovinatý
• Stav: bez stavieb

ÚZEMNÝ PLÁN OBCE:

Podľa Územného plánu obce Kúty (uznesenie č. 5/2021-B) sú pozemky určené na:
• nízkopodlažnú zástavbu – rodinné domy
• polyfunkciu mestotvorného charakteru – občianska vybavenosť, služby
• kombináciu bývania a podnikania

INŽINIERSKE SIETE:

• Verejný vodovod – na pozemku
• Kanalizácia – na pozemku
• Elektrina – v dosahu
• Plyn – v dosahu
Možnosť napojenia na viac ako 3 siete – veľmi dobrá technická infraštruktúra.

PRÍSTUP K NEHNUTEĽNOSTI:

Pozemok je priamo prístupný z obecnej komunikácie. Prístup je bezproblémový, po asfaltovej ceste.

MOŽNOSTI VYUŽITIA:

• Výstavba rodinného domu alebo dvojdomu
• Kombinácia bývania s podnikaním (napr. ambulancia, kancelária, kaderníctvo, ateliér...)
• Čisto občianska vybavenosť – služby, malá prevádzka, sídlo firmy
• Investičné zhodnotenie do budúcna

VÝHODY:

• Výborná poloha v zastavanom území obce
• Dostupnosť IS
• Územný plán povoľuje výstavbu
• Rovinatý pozemok
• Výborná dostupnosť k diaľnici D2
• Žiadne stavby na pozemku – okamžité využitie

POPIS LOKALITY:

Obec Kúty sa nachádza v západnej časti Záhoria, len pár minút od hraníc s Českom a Rakúskom. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, pošta, lekár, obchody, reštaurácie, športoviská, železničná stanica, TESCO.

VÝHODY LOKALITY:

• Výborná dostupnosť do Bratislavy, Malaciek aj Brna
• V obci sa nachádza železničná križovatka (Bratislava – Břeclav, Trnava – Sudoměřice)
• Priame napojenie na diaľnicu D2
• Perspektívne územie pre bývanie aj podnikanie

NÁZOR MAKLÉRA:

Pozemok na Bratislavskej ulici ponúka jasné právne vzťahy, priamy prístup z obecnej komunikácie, dostupnosť všetkých inžinierskych sietí a podľa územného plánu aj širšie využitie ako len výstavbu rodinného domu. Vďaka svojej dĺžke a polohe môže zaujať nielen budúcich majiteľov domov, ale aj menších investorov či podnikateľov.

Rozmery pozemku umožňujú zaujímavé dispozičné riešenia vrátane dlhšej príjazdovej cesty, rozdelenia na funkčné zóny či umiestnenia doplnkových objektov.

"Výborná poloha, priamy prístup a možnosť bývania aj podnikania."
voda, kanalizácia
voda
1451 m²
12x118
pozemok

Lukáš Emrich

Realitný maklér Malacky, Senica

0907... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0907 115 577 lukasemrich[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Senici podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Senici, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Senici

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Senici.

35000
zazmluvnených klientov
5424
recenzií od klientov
66811
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
70299 lukasemrich[at]haloreality.sk 135000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Ďakujeme za ústretovosť a profesionálny prístup.PD Koválov
  • Výborné jednanie, všetko vysvetlil, pripravil. Dal si prácu s malými upravami v byte pri zhotovovaní fotiek. Férové jednanie. S najomníkmi dojednanými pánom Emrichom zatial velká spokojnost.Vlado Novák
  • Spoluprácu makléra hodnotím veľmi kladne, pán Emrich bol milý, slušný, zodpovedný a samozrejme veľmi zhovievavý , veľmi dobre sa mi s ním spolupracovalo , všetko to, čo sľúbil dodržal - od obhliadky cez info a všetky záležitosti ohľadom katastra. Veľká spokojnosť, ďakujem. Mgr. Mária Hr.
  • Pan Lukas Emrich nam pomahal s predajom nasho rodinneho domu na Zahori. Vzhladom na to, ze my zijeme v zahranici a nas pobyt na Slovensku v case predaja bol casovo velmi limitovany, priebeh vsetkych s predajom spojenych aktivit siel nesmierne hladko. Profesionalny pristup pana Emricha, jeho ochota riesti aj nestandardnu situaciu, ci vseobecna ustretovost su rozhodne kvality, ktore su pri kupe/predaji nehnutelnosti potrebne. Preto pana Emricha rozhodne odporucame. Martina Stolaric
  • Sme veľmi spokojní so spoluprácou s naším realitným maklérom! Všetky kroky prebehli ľahko a pohodlne vďaka jeho profesionalite a pozornému prístupu k našim potrebám. Cítili sme podporu na každom kroku a všetky otázky boli vyriešené rýchlo a bez zbytočného stresu. Úprimne ďakujeme za vynikajúce služby a už teraz vieme, že v budúcnosti budeme odporúčať len tohto odborníka našim priateľom a známym!Oksana Hlushko
  • Lukáša odporúčam, je veľmi spoľahlivý, vždy sa dá na neho spoľahnúť, pomôže, poradí ja som veľmi spokojná s jeho prácou a ochotou.Ďakujem, Veronika Vrablicova
  • Maximálna spokojnosť. Ústretovosť a profesionálne jednanie a priatelské jednanie. Doporučujem každému.Viera Kopiarová
  • Našli sme si na FB stránke pána Lukáša Emricha Haloreality nehnuteľnosť, ktorá nás na prvý pohľad veľmi zaujala. Bola super nafotená a priložený bol aj výstižný popis. Skontaktovali sme sa s pánom Emrichom a všetko už prebehlo veľmi rýchlo a hladko. Príjemná obhliadka, všetko mal do detailov pripravené a naštudované, žiadna otázka ho nezaskočila a v tom sa pozná jeho veľká profesionalita. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní. Keby sme kupovali či predávali nehnuteľnosť, tak určite oslovíme pána Emricha. Pán Emrich je TOP - VRELO ODPORÚČAME!Erika Stašková
  • S p.Emrichom mam velmi dobré skúsenosti už z minula, kedy nam pomohol s predajom rod. domu, preto som sa na neho obrátila i s kúpou inej nemovitosti,pretože jedná velmi profesionálne, rychlo,zodpovedne a hlavne ludsky, vždy mam pri ňom pocit istoty, najde riešenie v každej situacii, je citit z jeho jednania, že ho praca bavi a robi ju zo srdcom, preto za mna vrelo odporúčamKocáková J.
  • Pre nás Vysoká profesionalita, ústretovosť, príjemná komunikácia a spokojnosť so spracovaním celej realitnej služby.BUTOROVA
  • Sme veľmi spokojní. Všetko prebehlo tak, ako sme sa dohodli a bez prieťahov.Oliver Ochaba/Zuzana Sklenicová
  • Profesionálny prístup, otvorené jednanie, rýchle reakcie na podnety a otázky, veľmi dobre spracovaný inzerát, pravidelný report.Anton/A.L.
REALITNÝ MAKLÉR Senica
35000
zazmluvnených klientov
5424
recenzií od klientov
66811
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia