Krásne nové bývanie v lone prírody na skok od okresného mesta

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Krškany, nadštandardná novostavba - VO VÝSTAVBE

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
228 900 €

Ponúkame vám na predaj krásny, priestranný a slnečný pozemok s luxusnou novostavbou vo výstavbe v pokojnej a tichej lokalite v obci Krškany, okr. Levice.

Pozemok vedený ako parcela registra "C" charakterizovaný ako zastavaná plocha a nádvorie je mierne kaskádovitý, zatrávnený a slnečný s celkovou výmerou 1323 m² (s rozmermi 24 x 53 m²). Nespevnená vlastná prístupová cesta k pozemku má šírku 3,16 m a umožňuje bezproblémový prístup k pozemku. Vo výstavbe je spevnená komunikácia k nehnuteľnosti, ktorá bude súčasťou ceny nehnuteľnosti v prislúchajúcom podiele.

Súčasťou predaja budúcej novostavby je platné stavebné povolenie a kompletná projektová dokumentácia ku stavbe.

IS - aktuálne vo výstavbe elektrická prípojka, plynová prípojka, prípojka obecného vodovodu, vrátane spevnenej hlavnej cesty k prístupovej ceste pozemku, žumpa (12 m3).

Novostavba, ktorá je aktuálne vo výstavbe, bude luxusným rodinným domom s obytnou plochou 136 m², zastavanou plochou 220 m². Dispozične bude pozostávať z 3 spální, obývacej izby, kuchyne s jedálenskou časťou, šatníka, komory, priestrannej vstupnej chodby a 2 kúpeľní s toaletou. Priestranná krytá terasa uvíta hostí ako z obývacej izby, tak aj z jedálenskej časti a prekryje aj vstup do domu.

Stavba bude zhotovená z pálenej tehly Winerberger, izolovaná vatou Nobasil (15 cm), okná nízkoenergetické Salamander s trojsklom, vykurovanie podlahové s kvalitným kondenzačným kotlom zn. Baxi, žalúzie lamelové s elektrickým pohonom.

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou a pre predaj bude k dispozícii po dohode s novým majiteľom, vo verzii holodomu od 5/2023.

Vzhľadom na lukratívnu, vyhľadávanú lokalitu len 6 minút od mesta Levice, pokojné a tiché prostredie obklopené zeleňou, príjemnú rozlohu pozemku a benefit vlastnej prístupovej cesty k pozemku mimo rušnej hlavnej komunikácie túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam.

Jedná sa o luxusnú nehnuteľnosť s bezkonkurenčnými vlastnosťami.

Na vaše ďalšie prípadné otázky Vám rada odpoviem pri osobnom stretnutí.

"Krásne nové bývanie v lone prírody na skok od okresného mesta"
izieb
trieda
220 m²
136 m²
1323 m²
24x53
áno
áno
tehlová
pozemok
bungalov

Judita Janíčková

Realitný maklér Levice

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 037 834 juditajanickova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57480
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
59287 juditajanickova[at]haloreality.sk 228900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Pani Janíčková si s profesionálnym a zároveň ľudským prístupom získala našu dôveru. Riešila problémy ochotne a promptne. Dostupná kedykoľvek aj vikendy. Odporúčame a zaroveň plánujeme v blízkej buducnosti využiť jej služby.Zuzana T., Luboš Š.
 • Vsetko bolo dobre a velmi rychlo.
 • Veľké Ďakujem skvelej realitnej maklerke JUDITA JANICKOVA z Haloreality, úžasný prístup, milé správanie a v kľude riešenie problémov, skvelý obchod. Môžem len odporúčať.Denisa a Roman
 • Spokojní predávajúci a kupujúci nehnuteľnosti v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

 • Len odporúčať, úžasná, spoľahlivá, pomôže v každej situácii, všetko vie doriešiť v kľude aby bolo dobré z každej strany a milé jednanie.Denisa Sajtlavova
 • Osloviť pani Janíčkovú bol ten najlepší variant. Pomohla nám so všetkým, s čím sme ju pri kúpe našej prvej nehnuteľnosti "zaťažili". Ďakujeme. Štefan Pišta Kucko
 • Spokojná predávajúca a kupujúca dvojizbového bytu v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

 • Chcel by som poďakovať za profesionálny, ale zároveň ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Boli odkonzultované možnosti a všetky aspekty súvisiace s odhadom ako aj samotným predajom. Všetky právne úkony boli zvládnuté excelentne. Odporučam pani Janíčkovú ako skvelú realitnú maklérku. Haloreality sú realitnou kanceláriou na svojom mieste. Potvrdila moje očakávania. Ďakujem pekne. JB
 • Veľmi šikovná a korektná maklérka.
 • Pani Janíčková má vysoko profesionálny prístup, je ústretová a veľmi ochotná, šikovná, mladá dáma. S jej službami som maximálne spokojná a rada ju odporučím i svojim známym. M.B.
 • Šikovná realiťáčka👍 Peter Juhas
 • Spokojní kupujúci a predávajúci rodinného domu v okrese Levice, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

PROFIL MAKLÉRA Judita Janíčková

Aktuálne 3888 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3888 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57480
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia