Predaj, rodinný dom Košúty

rodinný dom - predaj Košúty
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom v obci Košúty, okres Galanta. Dispozične pozostáva z chodby z ktorej môžte rovno vstúpiť do spálne s vlastnou kúpeľňou bez wc, kuchyne a špajze, detskej izby s vlastnou kúpeľňou s wc a následovne do obývacej miestnosti cez ktorú vedie vstup do druhej spálne . Na samotnom pozemku sa nachádza ešte jeden starý obývateľný domček ktorý dispozične pozostáva z chodby, kúpeľne a dvoch zvlášť oddelených izieb skvelé pre starých rodičov alebo pre viacčlennú rodinu. Ako sa dá vidieť tak táto nehnuteľnosť má záhradu veľkých rozmerov vhodnú na všetky účely či už postaviť nový veľký dom alebo na poľnohospodárske práce. Samotný dom je čiastočne rekonštruovaný, 9 ročná strecha, nábytok, prerobené izby, kúrenie plynom. O pozemok bolo vždy dobre starané určite tam nájdete kľud a ticho. Mesto Košúty disponuje skvelou občianskou vybavenosťou nemusíte sa báť že by vám niečo chýbalo.

Adrián Szabó

I speak English

0940... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT adrianszabo[at]haloreality.sk 0940 822 188

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51901 adrianszabo[at]haloreality.sk 154000
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU