Overená nehnuteľnosť od profesionálov v realitách

Predaj, rodinný dom Kolárovo, Veľký Ostrov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Kolárovo
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový vidiecky rodinný dom s presklenou verandou v obci Veľký Ostrov pri Kolárove.

Rodinný dom sa nachádza na priestrannom slnečnom pozemku o rozlohe 1026m².

Rodinný dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z troch nepriechodných izieb, z jednej priechodnej izby, kuchyne, kúpeľne, toalety, veľkej presklenej verandy s výstupom na terasu, komory, technickej miestnosti s výstupom na povalu a pod vonkajší prístrešok.

Podlaha je betónová, v niektorých miestnostiach pokrytá PVC. Dom má tri tehlové komíny, strecha je škridlová. Pod kuchyňou je pivnica. Na dvore sú dve garáže so vstupom z ulice, menšie hospodárske budovy a studňa.

Napriek tomu, že v rodinnom dome boli vymenené plastové okná a vchodové dvere, miestnosť pre kúpeľňu a toaletu sú v predprípravnej fáze, je takmer v pôvodnom stave, čo umožňuje rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. V priebehu je výmena elektrických rozvodov.
V dome je zavedený obecný vodovod, elektrina. Odpadová voda je riešená septikom.

Prístupová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie pred ňou.

Obec sa nachádza na Žitnom ostrove, je vzdialená od mesta Kolárovo 10 km a ponúka základnú občiansku vybavenosť.

Poloha obce a okolitá krásna príroda ponúka široké možnosti pre milovníkov turistiky, rybolovu, poľovníctva, ale predovšetkým pokojné rodinné bývanie.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa a k dispozícii ihneď.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

Andrea Mihalek

Azt mondják a magyarIch spreche Deutsch

0944... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT andreamihalek[at]haloreality.sk 0944 542 832

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54109 andreamihalek[at]haloreality.sk 62900
62 900 €
KN-54109VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
559 m²
170 m²
95 m²
1026 m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Velmi spokojny. Peter Panyik

Ďakujem pani Mihalek za predaj môjho pozemku, s jej službami som bola nadmieru spokojná. Oceňujem jej profesionálny prístup, príjemné vystupovanie a jej vytrvalosť...

Milá, ústretová, profesionálka.

Veľmi príjemný, ústretový a profesionálny prístup pani maklérky. Všetko dohodnuté bolo dodržané a aktívne doriešila aj odtránenie malinkého problému na strane predávajúceho pri prepise v katastri. Ďak...

TOP MAKLÉRKA! Len s ňou spolupracovať. Predaj rodinného domu sme skúšali cca 15 rokov, nedarilo sa nám. Neuveritelné, ona predala ZA MESIAC. Má príjemné vystupovanie...

Bol som velmi spokojny s cinnostou maklerky pri nakupe nehnutelnosti v Lipovom. Vsetko sedelo, bolo dodrzane, ocenil som postup pri vklad na kataster, kde ...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia