Predaj, rekreačný pozemok Janova Lehota, Dererov Mlyn - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rekreačný pozemok - predaj Janova Lehota
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chatky v romantickej chatovej oblasti Dererov Mlyn - západ. Pozemok je slnečný a rovinatý, v súčasnosti je porastený rôznymi náletovými drevinami. Z jednej strany je ohraničený potokom. Rozloha pozemku je 2068 m² má nepravideľný približne obdĺžnikový tvar. K pozemku vedie spevnená komunikácia. Na pozemku je možnosť pripojenia na elektrinu. Ak ste hľadali čarovné prostredie pre Váš oddych ste tu správne.

Ing. Viera Šebeňová

I speak EnglishЯ говорю на русском

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT vierasebenova[at]haloreality.sk 0903 667 191

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51671 vierasebenova[at]haloreality.sk 26990
26 990 €
ŽH-51671VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
2068 m²
50x41
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Velmi sme boli spokojni s pracou p.Sebenovej. Mila, promtna a ludska. Vybavila, aj co sa zdalo uz nemozne. Dakujeme...

Pani Ing. Šebeňová sme nadmieru spokojný s jej prístupom. Budeme aj ďalej odporúčať jej služby...

Chcem podakovat p. Šebeňovej za rychly predaj mojej nehnutelnosti. Zaroven chcem vyzdvihnut jej profesionalitu, ustretovost, rychle jednanie, korektnost a milu povahu. P. Šebenovu budem urcite odporuc...

Sme velmi spokojni s profesionalnym pristupom pri predaji nasej nehnutelnosti. L.B.

Veĺká vďaka p. Šebenovej, za predaj môjho bytu v Starej Kremničke. Tiež ďakujem za príjemné vystupovanie a ústretovosť. I. Orságová

Dobry den, som spokojny so spolupracou Vasej realitnej maklerky p.Sebenovej pri predaji domu v Zh na jesenskeho ulici. S pozdravom Igor H.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU