Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Moderné technológie a možnosti pri prezentácii nehnuteľnosti

Matterport, videoobhliadka, profesionálne fotografie, pôdorysy a vizaulizácie - to sú dnešné moderné technológie pre čo najlepšie odprezentovanie vašej nehnuteľnosti. Prezentáciu pri predaji nikdy nepodceňujte...

Základom čo najrýchlejšieho a najlepšieho predaja vašej nehnuteľnosti je predstavenie nehnuteľnosti nie len v aktuálnom stave, ale aj jej možnostiach. V dnešnej dobe počítačov, mobilov, či tabletov je nutné sledovať nové, moderné trendy, ktoré vám váš byt, dom, či chalupu pomôžu čo najlepšie odprezentovať. Prinášame zopár tipov na zviditeľnenie tej vašej, samozrejme nie všetko sa dá použiť na všetky typy, či aktuálny stav nehnuteľnosti.

Profesionálne fotografie

Kvalitné fotografie sú vždy kľúčové pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti a je to to prvé, čo klient zachytí. Všetko ostatné nasleduje až po tejto základnej prezentácii. Tu dobrý fotoaparát, či výkonný mobil nestačí, fotograf potrebuje mať aj prax, skúsenosti a netreba zabudnúť na dobré svetlo.

Videoobhliadka

Desať rokov dozadu boli novinkou, teraz sú skôr doplnok, ktorý ale netreba podceňovať. Samozrejme dnešné profi videobhliadky sú už veľakrát pútavé videá s grafikou, či preletom dronom. Nechýba nesekaný pohyb po nehnuteľnosti, či príjemná hudba, ktorá spraví určite svoje.

Pôdorys nehnuteľnosti

Základ dobrej prezentácie by mal tvoriť práve pôdorys. Klienti, ktorí u vás nikdy neboli si ťažko predstavia prechody medzi miestnosťami, či možnosti, ako danú nehnuteľnosť zariadiť, prípadne prerobiť (zbúranie priečok, dorobenie izby a pod.). Uľahčite im to, dnes je množstvo programov, kde takýto pôdorys nie len vytvoríte, ale dokážete aj zariadiť nábytkom podľa aktuálnej situácie.

Virtuálne prehliadky

Virtuálne prehliadky sú stále populárnejšie a aktuálne viac rozšírené ako videoobhliadky. Po príchode Matterportu (zariadenie na 3D sken nehnuteľnosti) "prevalcovali" videoobhliadky a sú čoraz viac zlatým štandardom profesionálneho realitného makléra. Pomáhajú nie len šetriť čas a predchádzať tak zbytočnými obhliadkam, ale hlavne ukážu každý jeden detail nehnuteľnosti záujemcom - veď čo je pohodlnejšie, ako sa po nehnuteľnosti poprechádzať v kľude z vlastného gauča.

Dizajnové renderovanie - vizualizácia

Ak predávate nehnuteľnosť ešte pred dokončením výstavby, či v pôvodnom stave je ideálnou voľbou vizualizácia, na ktorej záujemca vidí, ako by mohla daná nehnuteľnosť vyzerať, alebo sa dala prerobiť do moderných trendov. Zo skúseností vieme, že práve vizualizácia predala nejeden byt, či rodinný dom, keď klient videl jej potenciál na vlastné oči.

Pamätajte si, že prezentácia nehnuteľnosti by mala byť profesionálna, no zároveň aj osobná (lepšie a rýchlejšie sa predá nehnuteľnosť, ktorá je zariadená, oproti tej, čo je prázdna). Snažte sa vytvoriť už pri internetovej prezentácii čo najlepší pozitívny dojem a odprezentovať ju moderným spôsobom vhodným dnešnej doby. Ušetríte tak čas obom stranám a oslovíte aj klientov, ktorí by vás možno ani nekontaktovali. Práve aj to je jeden z dôvodov, osloviť profesionálnu realitnú kanceláriu a realitného makléra, ktorý má dlhoročné skúseností s predajom nehnuteľností.

Použitá vizualizácia - maklérka HALO reality Emília Palkovičová

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 838 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 838)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia