Hotel čakajúci na nového majiteľa, ktorý mu vdýchne novú dušu

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, hotel Hybe - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE
MOŽNÝ ODPOČET DPH

Ponúkame na predaj investičný objekt - bývalý hotel Hybe s pozemkom o celkovej výmere 16961 m², ktorý sa nachádza v blízkosti podtatranskej obce Hybe, v objatí krásnej liptovskej prírody.


POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Pôvodný hotel bol vystavaný v 60.tych rokoch minulého storočia a najväčšiu slávu zažil v rokoch sedemdesiatych a osemdesiatych. Od roku 2010 sa nevyužíva ako ubytovacie zariadenie a je vhodný na celkovú rekonštrukciu alebo prestavbu, napríklad na moderné apartmány alebo zariadenie pre školy v prírode

Hotel pozostáva z dvoch budov - Hlavná polyfunkčná budova (zastavaná plocha 858 m²) a budova na ubytovanie (zastavaná plocha 810 m²).

V hlavnej budove nájdeme recepciu, kuchyňu, reštauráciu, bar, jedáleň a terasy. V suteréne sa nachádza kotolňa a ďalšie priestory využiteľné ako sklady a zázemie pre personál.

Ubytovacia časť je dvojposchodová a pozostáva z viac ako 40 samostatných ubytovacích jednotiek s vlastným sociálnym zázemím a balkónom. Na prízemí sa nachádzajú garáže, ktoré sa dajú pri rekonštrukcii takisto prestavať napríklad na prízemné apartmány s terasou.

Hotel leží na pozemku o celkovej výmere 16961 m². Pri hoteli sa nachádza a samostatný pozemok o výmere 26427 m², ktorý je vhodný na zastavanie a dá sa kúpiť aj samostatne nezávisle na hoteli. Na tomto druhom pozemku sa nachádza poschodový rodinný dom, ktorý slúžil ako zázemie pre personál.

Pozemok je vhodný na zastavanie IBV alebo výstavbu rekreačných nehnuteľností, poprípade športovísk, wellness a ďalších objektov, ktoré by dotvárali a dopĺňali budúci investičný zámer na danom území.


POPIS LOKALITY:
Hotel leží v tichej lokalite obklopený krásnou liptovskou prírodou s veľmi dobrou dostupnosťou do blízkych miest Liptovský Hrádok a Liptovský Mikuláš smerom na západ a do obcí Hybe a Východná smerom na východ. Nad obcou Hybe je napojenie na diaľnicu D1 v smere do Popradu a Vysokých Tatier.

Liptov je vyhľadávaná turistická a rekreačná oblasť medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami a je známa množstvom príležitostí na športové, kultúrne a zážitkové vyžitie počas celoročnej sezóny. K najznámejším možnostiam na rekreáciu nachádzajucich sa v okolí patrí Demänovská dolina so svojím lyžiarskym strediskom Jasná, Aquapark Tatralandia a detský zábavný park Fantázia v Liptovskom Mikuláši, AquaCity v Poprade, obec Východná s jedným s najznámejších folklórnych festivalov u nás, Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách a mnoho ďalšieho.

INFORMÁCIE V KOCKE:
Investićná nehnuteľnosť vhodná na vybudovanie hotela, apartmánov, IBV
Budovy: Hlavná budova s recepciou 858 m², ubytovacia časť 810 m²
Celková úžitková plocha: cca 4600m²
Pozemok: 16961 m² + možnosť dokúpiť alebo samostatne 26427 m² celkom: 43388 m²
Trafostanica na pozemku: áno
Vlastný zdroj vody: áno

"Hotel čakajúci na nového majiteľa, ktorý mu vdýchne novú dušu"
ihneď voľná
elektrina, plyn, voda
elektrina na pozemku
voda na pozemku
plyn na pozemku
odpočet
trieda
1668 m²
4600 m²
16961 m²
1965
3

Mgr. Marián Hlavna

Realitný maklér Liptovský Mikuláš

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 515 056 marianhlavna[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
59814 marianhlavna[at]haloreality.sk 790000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojná predávajúca a kupujúci po predaji/kúpe rodinného domu v okrese Poprad, obchod zastrešoval Marián Hlavna.

 • I would like to think Marian for the fast and efficient service when buying my House. He always answered my phone calls or returned the call quickly. Everything was completed very quickly and nothing was too much trouble for him. He can speak very good English and he even helped me with the utility company’s. I would definitely recommend Halo reality. Rád by som poďakoval Mariánovi za rýchly a pohotový servis pri kúpe môjho domu. Vždy mi promtne zdvíhal telefón alebo sa hneď ozval naspäť. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a hladko, vždy bol nápomocný a nič preňho nebol problém. Hovorí veľmi dobre anglicky a dokonca mi pomohol s prepisom energií a pri komunikácii s úradmi. Určite doporučujem HALO reality. John Finney
 • Vyborny, odporucam, Jan Fronko.
 • Boli sme veľmi spokojní. Makléra odporúčame. Všetko prebehlo v kľude a pohode.
 • Sme spokojní, p. Hlavna nám vysvetlil všetky možnosti, ale aj povinnosti pri kúpe domu, nemá problém prispôsobiť sa nám časovo, môžme sa naňho telefonicky kedykoľvek v prípade otázok alebo nejakých nejasností obrátiť, osobné stretnutia ohľadom zmluvy prebehli vo veľmi krátkom čase-čo je pre nás dôležité. Veľmi jasne a zrozumiteľne (tiež trpezlivo) odpovedal na naše otázky. Za mňa super- takto si predstavujem prácu makléra. Z.I.
 • Maximálna spokojnosť!!! Profesionál, asertívny, právne veľmi znalý a zdatný. Bonus sympatický a vždy promptne reagoval na telefonáty, sms správy a e-maily. Toto by mal realitný maklér na TOP úrovni všetko mať. Pán Mgr. Hlavna to má. Za zmienku stojí aj jeho tím: obrovská pochvala! Jaroslav
 • Boli sme veľmi spokojní, aj keď sa v začiatkoch dom nepredával, potom všetko dopadlo k našej spokojnosti. Ďakujeme mu veľmi pekne, Mišovičová
 • Spokojná s komunikáciou, službami a pomocou pri predaji nehnuteľnosti. Ďakujem, A.H.
 • Veľmi šikovný pán, príjemné vystupovanie, máme s ním už pozitívne skúsenosti z minulého kupovania bytu. A. Š.
 • Dobrá práca zo strany makléra. Igor
 • Veľmi spokojná, pán maklér bol milý, ochotný...
 • Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

PROFIL MAKLÉRA Mgr. Marián Hlavna
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia