Predaj, chata Dudince - ZNÍŽENÁ CENA

chata - predaj Dudince
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj viničnú chatu pri kúpeľnom meste Dudince v obci Hokovce. Chata je situovaná v priamom susedstve kúpeľného domu Jantár s polohou orientovanou na juhozápad. Chatka o rozlohe 61 m² s pôvodnou tufovou pivnicou stojí na 361 m² pozemku, prešla čiastočnou rekonštrukciou kde bola vymenená strecha a izolácia obvodových múrov. V interiéri je stav v rekonštrukcii. Chata je ideálnym miestom na oddych z možnosťou využitia blízkeho kúpaliska Dudinka a liečebných prameňov v kúpeľoch, krásnych cyklistických trás naprieč regiónom Hontu.

Ing. Michal Rašner

I speak English

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT michalrasner[at]haloreality.sk 0918 557 118

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

54363 michalrasner[at]haloreality.sk 26990
26 990 €
KA-54363VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
61 m²
100 m²
100 m²
300 m²
čiastočná rekonštrukcia
elektrina, voda
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť, pán maklér je ochotný a promtný. Predaj ďalšej nehnuteľnosti budem riešiť určite cez Vašu spoločnosť.

Služby vašej kancelárie hodnotím veľmi pozitívne. Profesionalitu ale hlavne Váš ľudský prístup pán Rašner. Jednoznačne Vaše služby využijem...

Môj názor sa nemení. Super jednanie, príjemné vystupovanie a ochota.

Veľký odborník ktorému sa verí, pretože dodrží SLOVO. Takých ako je on je málo - ako šafránu - a to mi verte. Trpezlivý, ochotný, úctivý. Vyslovujem spokojnosť...

Úplná spokojnosť na našej strane a profesionalita makléra.

Pán maklér bol milý, empatický, kompetentný. Jeho jednanie bolo rýchle a profesionálne.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia