Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, trojizbový byt Detva

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na predaj trojizbový byt, na ulici Dolinky v Detve o rozlohe 83 m², na druhom poschodí z ôsmych panelákového domu, k bytu prislúcha balkón a pivnica.

Dispozícia:
Vstupnými dverami vchádzame do priestrannej chodby z ktorej sa dá prejsť do kuchyni, obývačky, spálne a detskej izby. Pri vstupe do bytu po pravej starne sa nachádza kúpeľňa a WC. Z detskej izby je vstup na balkón.
V byte je murované jadro so sprchovým kútom, plastové okná, v izbách sú plávajúce podlahy.

Výhody:
Byt sa nachádza na ulici Dolinky v Detve, ktorá je tichá a zelená lokalita s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Byt je veľmi dobre dispozične riešený a ponúka pohodlné bývanie pre rodinu s deťmi. Rekonštrukcia bytu bola v roku 2015.

V okolí je vybudovaná infraštruktúra ( blízko pošta, mestský úrad ,školy, škôlky ). Ulica Dolinky je obývaná hlavne mladými rodinami s deťmi, ktoré tu majú dobré podmienky na bývanie a život. Ulica má aj svoju zastávku mestskej hromadnej dopravy, ktorá umožňuje rýchle spojenie s centrom mesta a inými časťami Detvy

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
61501 marianhalabuk[at]haloreality.sk 132900
25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia