Profesionáli v realitách

Tisíce spokojných klientov po celom Slovensku

Bezpečný a rýchly predaj/kúpa

Jednotka v realitách na slovenskom trhu

Overení profesionáli tisíckami klientov

Nechajte všetko na nás, rýchlo a bezpečne

Ako prilákať viac záujemcov o kúpu? 5 tipov ako nafotiť svoju nehnuteľnosť ako profesionál

Plánujete predať svoju nehnuteľnosť a chcete, aby ste svojou inzerciou zaujali čo najviac potencionálnych záujemcov? O tom, či budúci kupujúci bude mať záujem ísť si nehnuteľnosť pozrieť rozhoduje, či ho zaujala prezentácia vašej nehnuteľnosti. A pri vytváraní prezentácie/inzercie sú kvalitné fotky absolútne kľúčové. V tomto článku vám prinášam 5 tipov, ako nafotiť svoju nehnuteľnosť ako profesionál a prilákať tak viac záujemcov o kúpu.

1. Pripravte si priestor

Skôr ako začnete fotiť, uistite sa, že je priestor uprataný a čistý. My profesionáli to voláme „hotelový efekt“. Snažte sa, ako by ste fotili hotelovú izbu do prospektu, na základe ktorého by ste sa mali rozhodnúť, či sa v danom hoteli ubytujete alebo nie. Odstráňte zbytočné veci, ktoré by mohli na fotografiách rušiť – upracte osobné veci, z kuchynskej linky odstráňte riady, z kúpeľne zubné kefky a šampóny a pod. Ak máte možnosť, použite aj dekorácie, ktoré by mohli priestor oživiť a urobiť ho atraktívnejším.

2. Venujte pozornosť svetlu

Správne svetlo je kľúčové pre kvalitné fotenie nehnuteľnosti. Najlepšie je fotiť za jasného dňa, keď je dostatok prirodzeného svetla. Ak máte priestor s veľkými oknami, využite ich a nechajte svetlo voľne prúdiť. Ak je priestor tmavší, použite svetlá a lampy, aby ste vytvorili príjemnú atmosféru a zvýraznili detaily.

3. Vyberte správny uhol

Uhol, z ktorého fotíte, môže mať veľký vplyv na výsledok fotiek. Určite foťte na šírku, obsiahnete tak väčší priestor a záujemcovia si budú vedieť lepšie predávanú nehnuteľnosť predstaviť. Skúste fotiť z rôznych uhlov a zistite, ktorý najlepšie zvýrazňuje priestor a jeho detaily. Nebojte sa experimentovať a skúšať nové veci.

4. Detaily sú dôležité

Detaily môžu byť pre záujemcov o kúpu rozhodujúce. Preto sa snažte zvýrazniť všetky dôležité prvky nehnuteľnosti, ako sú napríklad kuchynská linka, kúpeľňa alebo terasa. Fotografujte aj detaily, ktoré by mohli zaujať, napríklad zaujímavé dekorácie alebo architektonické prvky.

5. Upravte fotografie

Tým samozrejme nemyslím, aby ste fotografie „falšovali“ alebo ich robili „nerealistickými“, ale určite sa ich nebojte upraviť pomocou programov na úpravu fotografií. Môžete zvýrazniť farby, odstrániť nechcené prvky alebo zlepšiť kontrast, svetelnosť a umocniť tak čo najlepší dojem z predávanej nehnuteľnosti. Určite platí, že čím použijete kvalitnejší fotoaparát, tým menej úprav budete musieť vo finále urobiť.

Na záver Vám prajem aby Vaša inzercia zaujala čo najviac záujemcov o kúpu a prajem Vám úspešný predaj. A ak by predsa len nešlo všetko podľa Vašich predstáv, neváhajte ma požiadať o pomoc, rád Vám s predajom poradím.

Mgr. Marián
Hlavna

0944 515 056
Manažér pobočky Liptovský Mikuláš
Váš osobný realitný maklér Liptovský Mikuláš
OSOBNÝ WEB

Chcete poradiť radšej osobne?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Novinky z HALO reality

Toľko noviniek, firemných a marketingových aktivít nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárii.

VIAC NOVINIEK - JEDINE V HALO

Dostali sme od vás už 4 838 pozitívnych recenzií

Spokojní klienti sú to najcennejšie, nechajte predaj vašej nehnuteľnosti na istotu a pridajte sa k ním aj vy. Pozrite si najnovšie fotky našich spokojných klientov, ktorí pochádzajú z celého Slovenska.

Stretli ste sa už s nami? Prosíme ohodnoťte vaše skúsenosti aj anonymne, v tomto dotazníku, ďakujeme.
Zobraziť všetky (4 838)

Máme už viac ako 35 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 35 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 60 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4838 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4838 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie/rozhovory

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, rozhovory či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia