Chcem predať/prenajať nehnuteľnosť

Chcete predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť? Obráťte sa na lokálnych profesionálov s celoslovenskou pôsobnosťou. Predávate raz-dvakrát za život, vyberte si správne a oslovte overenú realitnú kanceláriu, ktorá má skúsenosti a dôveru tisícok klientov po celom Slovensku. Nenechajte nič na náhodou.

Rýchly a bezpečný predaj/prenájom nehnuteľnosti.
Nechajte všetko na profesionálov vo Vašej lokalite s overenou celoslovenskou realitnou kanceláriou.
Dôverujú nám tisíce predávajúcich.

Ponuky nehnuteľností u nás inzerujeme už na viac ako 200 webových portáloch.

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Dôraz kladieme predovšetkým na odbornú znalosť všetkých pracovníkov, seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom. Tím maklérov je povinne pravidelne školení niekoľkokrát ročne, nakoľko nám záleží na našej profesionalite a len málo spoločností sa môže pýšiť takýmto odborným vzdelávaním.

Top služby všetkým našim klientom

  • akceptujeme vašu predajnú sumu
  • prezentácia vašej nehnuteľnosti na realitných weboch - vašu nehnuteľnosť inzerujeme na celom Slovensku na najprestížnejších weboch
  • máme vlastnú databázu záujemcov z celého Slovenska, možno práve vašu nehnuteľnosť niekto hľadá
  • u nás máte istotu, že nebudete podvedení, na obhliadku je každý privedený klient zaznamenaný a preverený na základe OP
  • vybavenie hypotéky na mieru, pomôžeme mu vybaviť v čo najskoršom termíne hypotéku
  • zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou - máme vlastný tím právnikov, ktorí dohliadajú na bezpečný a bezproblémový prepis vašej nehnuteľnosti
  • vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti až po zanesenie kúpnych a záložných zmlúv na kataster (okrem zmlúv a poplatkov súvisiacich s poskytnutím hypotekárneho úveru kupujúcemu)
  • kolky na katastri platíme za vás (neplatí pri nízkej provízii RK - opýtajte sa svojho makléra)
  • sprostredkujeme vám vybavenie geometrického plánu, odhad
  • pre vašu istotu: HALO reality s.r.o. preberá od klientov len peniaze za rezervovanie nehnuteľnosti

Nechajte to na profesionálnu realitnú kanceláriu.
Pekné logo na bezpečný predaj vašej nehnuteľnosti nestačí.

Online ocenenie vašej nehnuteľnosti

Pre vaše pohodlie vám prinášame online kalkulačku ocenenia vašej nehnuteľnosti. Za minútu viete, v akom rozpätí a aká je priemerná cena tej vašej a to podľa aktuálne predávaných viac ako 100.000 nehnuteľností. Vašu cenu zistíte hneď tu na našej podstránke Výpočet aktuálnej ceny nehnuteľnosti. Upozorňujeme, že je to štatistika a má len informačný charakter, nie reálny odhad. Preto odporúčame nás kontaktovať pre presnejšie stanovenie reálnej ceny.

Kde všade nás môžete alebo ste mohli vidieť alebo počuť

HALO reality si zakladá na prepracovanom marketingu a medzi realitnými kanceláriami patrí medzi najväčších zadávateľov reklamy v médiách.

HALO reality v číslach

20 našich kancelárií
54 zastúp. v okresoch
100 maklérov
1138 nehnuteľností
5000+ obchodov

Stále váhate komu zveríte vašu nehnuteľnosť?

Možno vás presvedčí náš systém kvality maklérov. Každému jednúmu klientovi posielame e-mail a SMS, kde môže jednoduchu ohodnotiť našu prácu. Viac ako 99% recenzií je pozitívnych a tie ostatné individuálne riešime. Spokojní klienti sa navyše s našimi spolupracovníkmi aj fotia, doteraz nám bolo zaslaných už 3538 hodnotení, ktoré si môžete pozrieť na stránke recenzií od klientov.

Kontaktujte ma

Kontaktujte ma, mám záujem viac informácii ako predať/prenájať moju nehnuteľnosť cez HALO reality - nezáväzný formulár.

 

súhlasím so spracovaním osobných údajov
(informácie o súhlase)

Pred odoslaním musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.


HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia