Predaj, rodinný dom Bodza - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Bodza
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Bodza, okres Komárno. Dom je jednopodlažný, nepodpivničený, postavený na pozemku s celkovou výmerou 950 m², s ideálnymi rozmermi 40x24 m a orientáciou na severozápad - juhovýchod. Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2014, postavená z 44 cm-ových tehál, strešná krytina je škridla.

Zastavaná plocha domu je 157 m², úžitková plocha 128 m², obytná plocha (miestností) 60 m². Dispozičné riešenie: predsieň, chodba, kuchyňa, špajza, obývacia izba a jedáleň s prístupom na krytú terasu (11 m²) , kúpeľňa s vaňou a sprchou, technická miestnosť s toaletou, spálňa so šatníkom a 2 detské izby. Podkrovie je celé zadebnené.
Dom je napojený na alarm, plyn, elektrinu, mestskú vodu a odpad je vedený do žumpy (12 m3).

Okná v celom dome sú drevené s dvojsklom a vonkajšími žalúziami, dlažba keramická. Všetky miestnosti majú kvalitné drevené interiérové dvere. Vykurovanie je zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením, taktiež je možnosť kúriť aj krbom s prieduchmi.

Na pozemku je vŕtaná studňa s čerpadlom, stodola, uzamykateľný sklad na úschovu bicyklov.

Romantiku a relax nájdete na konci pozemku, kde lemuje záhradu malý potok, vhodný aj na rybolov.

Obec Bodza sa nachádza 6 km od kúpeľného mesta Veľký Meder, ktoré je jedným z najvýznamnejších turistických centier na juhu Slovenska. Od mesta Komárno je vzdialená 27 km, od mesta Dunajská Streda 26 km. Nachádza sa tu dobrá občianska vybavenosť, materská škola, pošta, potraviny, obchod s rozličným tovarom, kozmetický salón, kaderníctvo, bufet s občerstvením, autobazár, detské a futbalové ihrisko, autobusová a železničná zastávka.

Predajná cena zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti a možnosťou najvýhodnejšieho financovania.
Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Ildikó Bögiová

Azt mondják a magyar

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT ildikobogiova[at]haloreality.sk 0908 465 747

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53310 ildikobogiova[at]haloreality.sk 165000
165 000 €
KN-53310VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
B
157 m²
128 m²
70 m²
950 m²
novostavba
v hotovosti alebo hypotékou
40x24
plyn, elektrina, obecná voda, žumpa
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veĺká spokojnosť. Môžem len odporučit. Velmi nápomocná maklerka.

Veľmi ochotná, aktívna, pozorná, milá pani, odporúčam aj ostatným.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia