Predaj, rodinný dom v blízkosti centra Banská Štiavnica + VIDEOOBHLIADKA

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v blízkosti centra historického mesta Banská Štiavnica. Táto priestranná nehnuteľnosť je vhodná na užívanie ako rodinný dom alebo aj ubytovacie zariadenie. Nakoľko táto nehnuteľnosť sa nachádza v pamiatkovej zóne a bola postavená na mieste pôvodnej stavby, boli zachované obvodové steny. Jedná sa o prístavbu novú a prestavbu s platným stavebným povolením a s potrebnou projektovou dokumentáciou. Dom sa rozprestiera na z časti rovnom a z časti svahovitom pozemku o výmere 3200 m². Vstupuje sa do chodby, ďalej je kuchyňa, tri miestnosti, priestor pre šatník, kotolňa, pred príprava na krbové kúrenie, garáž. Poschodie disponuje tromi veľkými miestnosťami, kúpeľňou a veľkou terasou s krásnym výhľadom na okolie Štiavnice. Na dome sú osadené plastové okná. Prípojka vody na pozemku, odpad riešený čističkou. Elektrika na bežné používanie, nie na vykurovanie. Priamo k nehnuteľnosti vedie spevnená cestná komunikácia. V prípade, že hľadáte bývanie iba na skok do centra mesta a zároveň v tichej okrajovej časti, táto nehnuteľnosť je ideálnym riešením práve pre Vás. Možnosť úplného dokončenia podľa Vašich predstáv. V cene je zahrnutý realitný a právny servis.

Magdaléna Štepáneková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT magdalenastepanekova[at]haloreality.sk 0908 924 448

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

40099 magdalenastepanekova[at]haloreality.sk 140000
CENA V RK
BS-40099VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
6
G
132 m²
160 m²
160 m²
3200 m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
elektrina, mestská voda, čistička
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Chcel by som veľmi oceniť prácu a schopnosti pani Štepánekovej, najmä kvôli jéj férovému a odbornému prístupu. Samozrejmosťou bolo, že vždy všetko sedelo, ako sme sa dohodli..

Prvý krát som mala kontakt s maklérom a p. Štepáneková je 100 % výber. Ochotná, profesionálna. Za mňa úplne topka.

Dobrý deň. Chceli by sme veľmi pekne poďakovať super realitnej maklérke Halo reality v B.Š.- M. Štepánekovej :-), ktorá bola pri našej kúpe nehnuteľnosti vždy...

Veľmi príjemná osoba. Ústretová, a dobre sa s ňou jedná. Cítiť profesionalitu. Len odporúčiť môžem.

Ústretovosť, komunikácia

Pri výbere makléra sme sa riadili referenciami od predošlých klientov realitnej kancelárie. Môžme potvrdiť, že všetky pozitívne...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU