Predaj, rodinný dom v blízkosti centra Banská Štiavnica + VIDEOOBHLIADKA

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v blízkosti centra historického mesta Banská Štiavnica. Táto priestranná nehnuteľnosť je vhodná na užívanie ako rodinný dom alebo aj ubytovacie zariadenie. Nakoľko táto nehnuteľnosť sa nachádza v pamiatkovej zóne a bola postavená na mieste pôvodnej stavby, boli zachované obvodové steny. Jedná sa o prístavbu novú a prestavbu s platným stavebným povolením a s potrebnou projektovou dokumentáciou. Dom sa rozprestiera na z časti rovnom a z časti svahovitom pozemku o výmere 3200 m². Vstupuje sa do chodby, ďalej je kuchyňa, tri miestnosti, priestor pre šatník, kotolňa, pred príprava na krbové kúrenie, garáž. Poschodie disponuje tromi veľkými miestnosťami, kúpeľňou a veľkou terasou s krásnym výhľadom na okolie Štiavnice. Na dome sú osadené plastové okná. Prípojka vody na pozemku, odpad riešený čističkou. Elektrika na bežné používanie, nie na vykurovanie. Priamo k nehnuteľnosti vedie spevnená cestná komunikácia. V prípade, že hľadáte bývanie iba na skok do centra mesta a zároveň v tichej okrajovej časti, táto nehnuteľnosť je ideálnym riešením práve pre Vás. Možnosť úplného dokončenia podľa Vašich predstáv. V cene je zahrnutý realitný a právny servis.

Magdaléna Štepáneková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT magdalenastepanekova[at]haloreality.sk 0908 924 448

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

40099 magdalenastepanekova[at]haloreality.sk 140000
O obci Banská Štiavnica:

10612 www.banskastiavnica.sk

Banská Štiavnica je najstaršie a najslávnejšie banské mesto na Slovensku. Nazýva sa aj zemou baníkov "terra banensium". V roku 1993 bola zapísaná na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Mesto sa nachádza na území chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, ktoré sú najväčším sopečným pohorím na Slovensku. Uprostred kotlinky východne od mesta dvíha sa homoľa vyhasnutej sopky Kalvárie (726 m n. m.). Hlavným zdrojom bohatstva pre Banskú Štiavnicu bolo baníctvo. Koncom 13. stor. produkovala okolo 5000 kg striebra ročne. Spolu s baníckou ťažbou sa tu vyvíjalo zhutňovanie rúd.

V Banskej Štiavnici je vybudovaný skanzen - Banské múzeum v prírode. Poskytuje jedinečnú možnosť fárať do podzemia. Nový Zámok ponúka spolu so zaujímavou expozíciou protitureckých bojov na Slovensku aj jedinečný výhľad na mesto a okolie. Najvýznamnejšími architektonickými pamiatkami sú: Námestie sv. Trojice; morový stĺp so súsoším sv. Trojice bol postavený na znak vďaky mesta za ústup morovej epidémie v rokoch 1710 - 1711. Neskorogotický kostol sv. Kataríny bol postavený v rokoch 1443 - 1491.

Banská Štiavnica má mnoho jazier: Počúvadlo, Veľké a Malé Rychňavské jazero, Evičkino jazero, Klinger a iné.

CENA V RK
BS-40099VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
6
G
132 m²
160 m²
160 m²
3200 m²
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
elektrina, mestská voda, čistička
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S p. Válekovou som spokojná. Všetky podmienky, ktoré som zadala boli dodržané.

Spokojnosť, milá a príjemná maklérka.

Ďakujem za sprostredkovanie predaja rekreačnej chaty. Vyzdvihujem profesionálny a osobný prístup pani Magdalény Válekovej pri celom...

Spokojnosť, milá a príjemná maklérka.

Chcel by som veľmi oceniť prácu a schopnosti pani Štepánekovej, najmä kvôli jéj férovému a odbornému prístupu. Samozrejmosťou bolo, že vždy všetko sedelo, ako sme sa dohodli..

Dobrý deň. Chceli by sme veľmi pekne poďakovať super realitnej maklérke Halo reality v B.Š.- M. Štepánekovej :-), ktorá bola pri našej kúpe nehnuteľnosti vždy...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU