Bývanie len pár kilometrov od Vysokých Tatier.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, trojizbový byt Veľká Lomnica + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

V príjemnom prostredí Veľkej Lomnice pár kilometrov od Vysokých Tatier sa skrýva jedinečná príležitosť pre tých, ktorí túžia po spojení moderného bývania s pokojnou atmosférou. Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt/apartmán /74m²/, ktorý sa nachádza kúsok od Vysokých Tatier.

DISPOZÍCIA:

Do tohto bytu vstupujete cez predsieň do obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Toto je miestom, kde sa získava prvé znenie domova. Spojenie nie je len praktické, ale aj esteticky príjemné, pretože vytvára otvorenú a pohostinnú atmosféru, kde sa rodina a priatelia môžu pohodlne stretávať a relaxovať. Kúpeľňa a WC sú samostatné. Do dvoch izieb sa vchádza z predsiene a do jednej z obývacej izby. Spálňa je útočiskom pokojného spánku a oddychu.
Hosťovská izba je miestom, kde sa snívajú sny a vytvárajú sa nezabudnuteľné spomienky. Z obývacej izieb je výstup na loggiu, ktorá ponúka možnosť obdivovať nočnú oblohu alebo si užívať čerstvý vzduch a pokojný výhľad na okolitú zeleň.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Špecifiká tohto bytu sú nielen vynikajúce, ale aj kvalitné detaily, ktoré dodávajú bytu osobitný charakter. Plastové okná sú zárukou vynikajúcej tepelnej a zvukovej izolácie, čo je mimoriadne dôležité pre komfortné bývanie. Kuchynská linka je centrom rodinného a spoločenského života.

VÝHODY:

- bezproblémové parkovanie pred bytovým domov
- vlastné kúrenie
- pivnica
- výhľad na pokojnú časť Veľkej Lomnice
- 10 minút autom od Vysokých Tatier

MESAČNÉ NÁKLADY:

správcovský poplatok 130 eur, elektrina 30 eur

LOKALITA:

Veľká Lomnica je obec v okrese Kežmarok v Prešovskom kraji, situovaná v regióne Spiš. Leží na úpätí Vysokých Tatier, približne 8 km severovýchodne od Popradu, a je významnou križovatkou medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. Tento byt sa nachádza na konci vilovej štvrti s výhľadom na Tatry.

NÁZOR MAKLÉRA:

Ak hľadáte kombináciu luxusu, kvality a bývania v tichom prostredí, tento byt je práve pre vás. Je okamžite pripravený na prenájom alebo na bývanie. Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou novej prestížnej lokality.

"Bývanie len pár kilometrov od Vysokých Tatier."
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
izieb
74 m²
osobné
2/2
juh
áno
áno
áno
áno
tehlová

Mgr. Marián Hlavna

Realitný maklér Liptovský Mikuláš, Tvrdošín, Poprad

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 515 056 marianhlavna[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Kežmarku podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Kežmarku, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Kežmarku

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Kežmarku.

35000
zazmluvnených klientov
5468
recenzií od klientov
67047
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
70125 marianhlavna[at]haloreality.sk 189850
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Uspesne prevedenie narocnym procesom predaja bytu, rychlost, uzitocne informacie (aj v kritickych momentoch), trpezlivost a profesionalny pristup. Pavol
  • Veľmi dobrá komunikácia 24/7 rýchle reakcie na akékoľvek podnety. Takto si predstavujeme spoluprácu makléra. Veľká spokojnosť s p.Hlavnom.Leo R.
  • Ochotný, milý, krásny prístup určite by som odporučil známemu. Lukas
  • Po prvej, nepríjemnej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou bola spolupráca s pánom Hlavnom presne taká, ako som si predstavovala, že by mala byť. A to od prvých vymenených e-mailov až po úplný úspešný koniec celého procesu (a veru nebol úplne krátky a jednoduchý). Či už išlo o maličkosti ako promptná reakcia na zmeškaný hovor, cez zisťovanie dodatočných info, ktoré som potrebovala (dokonca aj počas jeho dovolenky!) až po osobnú účasť na všetkých dôležitých úkonoch. Vždy bol pokojný, trpezlivý a usmiaty. Ozaj som verila, že predávajúci aj ja, kupujúca, sme preňho skutoční ľudia, nie len cesta k zárobku, a že mu naozaj záleží na tom, aby nám pomohol v zložitej situácii. Vôbec túto ľudskosť z jeho strany nepovažujem za prejav nejakej neprofesionality, skôr naopak. Ďakujem Alžbeta
  • Veľmi ústretový s príjemným vystupovaním, bola som veľmi spokojná! Eva Scholtzová
  • Veľmi šikovný pán, príjemné vystupovanie, máme s ním už pozitívne skúsenosti z minulého kupovania bytu. A. Š.
  • Krásne fotky. Klobúk dole, výborná robota. A ten pohľad z dronu na Kriváň nemá chybu. Ďakujem :-) V. S.
  • Spolupracu s p. Hlavnom hodnotim ako velmi profesionalnu a ustretovu. Pri predaji nasej nehnutelnosti jasne a korektne formuloval odpovede na nase otazky. Verim ze vysledky jeho prace budu prinosom i pre dalsich klientov.
  • Velmi ustretovy, profesionalny. Komunikacia bez problemov. Pan Hlavna bol k dispozicii a reagoval na vsetky nase otazky kedykolvek. Budeme odporucat. Dakujeme pekne, Fronkovci
  • Výborný prístup, Daniel Karas
  • Dobrý deň prajem, takú dobrú robotu som už dávno nevidela. Ďakujem moc nemám žiadne námietky. Neriešite aj Nitru, máme veľký pozemok pri Nitre v intraviláne ale úplne neschopného makléra a už rok sa ho snažíme predať.Ďakujem M. L.
  • Spokojná predávajúca a nový majiteľ bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

REALITNÝ MAKLÉR Kežmarok
35000
zazmluvnených klientov
5468
recenzií od klientov
67047
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia