Predaj, rodinný dom Včelince - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Včelince
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom 190m² v obci Včelince. Rodinný dom je v osobnom vlastníctve. Celková plocha pozemku je 2025m². Dom je v pôvodnom stave ale dispozične super riešený. Rodinný dom pozostáva z 5 izieb, 1 kuchyne, 1 letnej kuchynky vzadu pri ktorej je ďalšia komora, 1 komory v prednej časti domu, 1 chodby, 1 kúpelňa s WC, ešte jedna komora s výstupom do podkrovia. Rodinný dom je čiastočne podpivničený. V rodinnom dome sa kúri kotlom na plyn. K rodinnému domu patrí aj garáž. Pozemok je rovinatý. Inžinierske siete domu sú Elektrina 220/380V, voda zo studne ale je možnosť sa napojiť na obecný vodovod, plyn je, septik. Obec Včelince je dobre občiansky vybavená. Do Tornale to je 5 km. Tornaľa je kompletne občiansky vybavená a do okresného mesta Rimavská Sobota to je 24km. Maklér odporúča túto nehnuteľnosť.

Michal Kamenský

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0902... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT michalkamensky[at]haloreality.sk 0902 435 862

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51411 michalkamensky[at]haloreality.sk 41999
41 999 €
RI-51411VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
234 m²
215 m²
190 m²
2025 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
Elektrina 220/380V, Voda zo studne ale je možnosť sa napojiť na obecný vodovod, Plyn je, Septik
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Priebeh obchodu bol super a nad naše očakávania. Prebehol rýchlo a bez problémov. V budúcnosti sa obrátim už len jedine na Pána Kamenského.

Som veľmi spokojná. Výborná práca. :)

Ústretový, komunikatívny, všetko nám zrozumiteľne vysvetlil a venoval nám vždy svoj čas, keď sme to potrebovali. Môžeme ho vrelo odporúčať, určite by sme...

Veľmi ochotný, profesionálny maklér. Vrelo odporúčame. Ďakujem za všetko. Mária a Tomáš Horváthovci

S pánom Kamenským sme boli nadmieru spokojní. Bol príjemný a so všetkým nám vždy pomohol. Určite ho budeme ďalej odporúčať.

S p.Kamenským som bola veľmi spokojná. Je milý , ústretový a veľmi ochotný. Vždy nám všetko vysvetlil a pomohol zariadiť. Môžem len odporúčať. Veronika

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia